Basskitarri õpe Karl Tammaru

Ringi õppetöö korralduse kohta täpsema info saamiseks ja tunniaegade kokkuleppimiseks võtke palun ühendust õpetajaga.

Oodatud on huvilised vanuses 7-17 aastat, varasem pillimängukogemus pole vajalik. Ringis saavad osaleda ka täiskasvanud. Tundides saab kasutada Kanutiaia basskitarri, kuigi isikliku pilli omamine tuleks kindlasti kasuks. Basskitarri tundides õpime tundma mängutehnikaid, harjutame bassisaate kujundamist, meloodiate mängimist, erinevaid muusikastiile, elementaarteooriat ja rütmikat. Ühtlasi õpime ja analüüsime läbi need lood, mida õpilane ise mängida soovib. Õppeaasta kestab septembrist maikuuni.

Õpetaja Karl Tammaru on õppinud Tartu Heino Elleri nimelisse muusikakoolis ja hiljem Tallinnas Otsakoolis. Mänginud mitmetes erinevates ansambites – üheks märkimisväärsemaks on dreampop-soul ansambel Innersound (Noortebänd 2014, Tartu kultuurikandja 2014).
Hetkel tegeleb akviivselt ansamblis nimega Vesi Päästab, lisaks bassimängule ka heliloominguga jazzfusioni kvartetis Allianss ning harvematel kordadel figureerib ta lavadel ka sooloartistina. Samuti võib teda kohata paljudes kõrvalprojektides – Johannes Laas 5TET, Raul Vaigla Soul of Bass band + mitmed tantsumuusikaansamblid.
“Võtan muusikat tervikuna, püüdes hoiduda igasugustest muusikalistest eelarvamustest. Kõigest on võimalik õppida midagi uut, olgu tegu võõra muusikažanri või mõne muu elu valdkondadega.” 

Õpetaja Karl Tammaru

karl.tammaru@kanuti.tln.edu.ee

telefon: +372 53003459

Õppetasu 35 € kuus.

Täiskasvanute õppetasu 45 € kuus.


Registreeru huviringi