Basskitarri õpe Karl Tammaru

Ringi õppetöö korralduse kohta täpsema info saamiseks ja tunniaegade kokkuleppimiseks võtke palun ühendust õpetajaga.

Oodatud on huvilised igas vanuses ja varasem pillimängu kogemus pole vajalik. Kohapeal on võimalik kasutada Kanutiaia basskitarre, kuid isikliku pilli omamine tuleks kasuks ja kiirendaks arengut. Tundides õpime tundma mängutehnikaid, harjutame bassisaate kujundamist, meloodiate mängimist, erinevaid muusikastiile, elementaarteooriat ja rütmikat. Ühtlasi õpime ja analüüsime läbi need lood, mida õpilane ise mängida soovib. Õppeaasta kestab septembrist maikuuni.

Karl Tammaru on basskitarrist ja helilooja Tallinnast. Alustas oma tõsisemat muusikalist teekonda Tartu Heino Elleri nimelises muusikakoolis 2013. aastal. Hiljem astus sisse Tallinnasse Otsakooli ja täiendab end praeguseks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazziosakonnas kontrabassi ja basskitarri eriala viimasel kursusel.

On mänginud mitmetes erinevates ansamblites – üheks märkimisväärsemaks on dreampop-soul ansambel Innersound (Noortebänd 2014, Tartu kultuurikandja 2014) ja hetkel on mõned aktiivsemad koosseisud on Vesi Päästab, Kenors, Anna Lea Haamer Kvintett, Kristin Kalnapenk, Johannes Laas 5TET.

Peamisteks omaloomingulisteks projektideks on jazzrocki kvartett Allianss, basskitarri ja vokaali duett TamTam ja omanimeline jazzitrio – nendes koosseisudes panustab Karl lisaks bassimängule ka heliloominguga. Harvematel kordadel figureerib ta lavadel ka sooloartistina ning samuti võib teda kohata mitmetes kõrvalprojektides, tantsuansamblites jne.

Kanutiaia huvikoolis õpetab Karl kolmandat aastat.

https://www.instagram.com/karltammaru/

Võtan muusikat tervikuna, püüdes hoiduda igasugustest muusikalistest eelarvamustest. Kõigest on võimalik õppida midagi uut, olgu tegu võõra muusikažanri või mõne muu elu valdkondadega.

Õpetaja Karl Tammaru

karl.tammaru@kanuti.edu.ee

telefon: +372 53003459

Õppetasu 45 € kuus.

Täiskasvanute (alates 19. eluaastast) õppetasu 60 € kuus.


Registreeru huviringi