Teatristuudio/teatriõpe Andres Kask

Registreerimine uueks õppeaastaks on avatud! Uutele huvilistele toimuvad septembris 2023 proovitunnid!

Õppetöö toimub kolm korda nädalas –  teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti.

TEISIPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI:

  • kell 15.00 1.-4. klass
  • kell 16.00 5.-9. klass
  • kell 17.00 10.-12. klass

PÜHAPÄEVITI:

  • kell 14.00 (kõik vanuseastmed)

Palume oma tulekust võimaluse korral eelnevalt teada anda. Meie põhitunnid toimuvad Kanutiaia Huvikooli II korruse teatrisaalis.

Teatristuudio õppelavastus –  Antoine De Saint-Exupery Väike prints ainetel (noorem ja vanem rühm, mai 2023)

Teatristuudio õppelavastus A. Kivirähk Kuusk käib koolis

Teatristuudiosse on oodatud õpilased vanuses 7.-­ 19. eluaastat. Eelnev kogemus ei ole nõutav, küll aga teatrihuvi. Õppetöö toimub erinevates vanusegruppides. Tegeleme näitlejameisterlikkuse, lavakõne ja hääleseadega, liikumise, etüüdide ning erinevate improvisatsioonitehnikatega. Teeme esmast tutvust teatriteooria- ja ajalooga. Kui algavad näitemängu proovid, keskendume oma tundides lavastuse loomisele. Meie õppetöö eesmärgiks on arendada ja kasvatada kohusetunnet, teistega arvestamist, partneri usaldamist ning meeskonnatööd. Õpiväljunditeks on avalikud esinemised – olgu selleks improvisatsioonilised omaloomingulised etteasted, lühikavad (näiteks luuletustest, etüüdidest või proosatekstidest) ning näitemängud. Valminud lavastusi saab näha Kanutiaia Huvikooli teatrisaalis. Teatristuudio noored osalevad teatrifestivalidel ning erinevates projektides. Soovi korral on õpilastel võimalus olla huvikoolis ja linnas toimuvate noortesündmuste ja programmide teadustajateks ja läbiviijateks. Igal suvel toimub õpilastele traditsiooniline teatrilaager Karepal.

Teatristuudio noored noortekohtumisel Narvas okt. 2021

Õppetööst teatristuudios.

Teatristuudio õppemaht on 8 tundi nädalas. Meie tunnid toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. Täiendavate proovide toimumisel lepitakse see eelnevalt kokku. Koolivaheagadel õppetöö eriplaani alusel. Tundides osalemiseks mugav ja liikumist võimaldav riietus ning vahetusjalanõud.

Õpetajad: Andres Kask (põhiõpe), Irina Tomingas (näitlejameisterlikkus, lavaline liikumine); Tamara Pekarskaja (hääleseade, laulmine, klaverisaade).

Õp. Irina Tomingas – liikumine ja näitlejameisterlikkus
Õp. Tamara Pekarskaja – hääleseade ja laulmine

Õppetasu on 36 € kuus (8 tundi nädalas); täiskasvanutele 60 € kuus (8 tundi nädalas).
Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Õpetaja Andres Kask
telefon +372 52 89 631

andres.kask@kanuti.edu.ee

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli režii eriala. Töötanud VAT Teatris. Eesti Näitlejate Liidu liige, vabakutseline näitleja. Olen laste, noorte ja täiskasvanute õpetamisega tegelenud aastaid. Huviharidusega laiemalt tegelen Eesti Huvikoolide Liidus, olles juhatuse esimees. Olen abielus ning mul on tütar ja poeg. Vabal ajal meeldib matkamine, aiandus ja kokkamine.   

Palun võimaluse korral eelnevalt registreeruda huviringi lehe lõpus oleva lingi kaudu. Küsimuste korral palun helistada või kirjutada.


Registreeru huviringi