Teatristuudio/teatriõpe Andres Kask

Registreerimine on avatud!

Esimesed kohtumised ning õppeaasta info õpilastele ja lapsevanematele

teisipäeval, 30. augustil 2022 järgnevalt:

kell 15.00 1.-4. klass
kell 16.00 5.-9. klass
kell 17.00 10.-12. klass

Palume tulla Kanutiaia Huvikooli II korruse saali.

Tunnid toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti.

Õppetöö algab esimesel kooli  täisnädalal. Kuna tunniplaanid koolides selguvad, võivad ka teatristuudio tundide ajad pisut muutuda! Palume valida sobiv vanusegrupp ja tulla Kanutiaia Huvikooli II korruse teatrisaali järgnevalt:

teisipäeval, 6. sept. kell 15.00 1.-4. klass; kell 16.00 5.-9. klass; kell 17.00 10.-12. klass

neljapäeval, 8. sept. kell 15.00 1.-4. klass; kell 16.00 5.-9. klass; kell 17.00 10.-12. klass

Teatristuudiosse on oodatud õpilased vanuses 7.-­ 19. eluaastat. Eelnev kogemus ei ole nõutav, küll aga teatrihuvi. Õppetöö toimub erinevates vanusegruppides. Tegeleme näitlejameisterlikkuse, lavakõne, liikumise, etüüdide ning erinevate improvisatsioonitehnikatega. Teeme esmast tutvust teatriteooria- ja ajalooga. Kui algavad näitemängu proovid, keskendume oma tundides lavastuse loomisele. Meie õppetöö eesmärgiks on arendada ja kasvatada kohusetunnet, teistega arvestamist, partneri usaldamist ning meeskonnatööd. Õpiväljunditeks on avalikud esinemised – olgu selleks improvisatsioonilised omaloomingulised etteasted, lühikavad (näiteks luuletustest, etüüdidest või proosatekstidest) ning näitemängud. Valminud lavastusi saab näha Kanutiaia Huvikooli teatrisaalis. Teatristuudio noored osalevad teatrifestivalidel ning soovi korral on õpilastel võimalus olla huvikoolis ja linnas toimuvate noorteprojektide ja programmide teadustajateks ja läbiviijateks. Igal suvel toimub õpilastele traditsiooniline teatrilaager Karepal.

Teatristuudio noorem rühm. H. Rammo “Operatsioon “Kintsutükk””

Pisut endast. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli režii eriala. Töötanud VAT Teatris. Eesti Näitlejate Liidu liige, vabakutseline näitleja. Olen laste, noorte ja täiskasvanute õpetamisega tegelenud aastaid. Huviharidusega laiemalt tegelen Eesti Huvikoolide Liidus, olles juhatuse esimees. Olen abielus ning mul on tütar ja poeg. Vabal ajal meeldib matkamine, aiandus ja kokkamine.   

Teatristuudio õpilased proovis I

Teatristuudio ainekava uueneb 2021/2022 õppeaastal ning teatriõppe tunde hakkavad andma erinevad õpetajad.

Esimesel poolaastal jagab oma teadmisi ja kogemusi Irina Tomingas (lõpetanud B.Štšukini Teatriinstituudi Moskvas, lavastaja, näitleja, teatriõpetaja).

Õppetasu on 30 € kuus (8 tundi nädalas).
Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

Õpetaja Andres Kask
telefon +372 52 89 631

email: andres.kask@kanuti.tln.edu.ee

Teatristuudio õpilased proovis II

Palun võimaluse korral eelnevalt registreeruda huviringi lehe lõpus oleva lingi kaudu. Küsimuste korral palun helistada või kirjutada.


Registreeru huviringi