Viiuliõpe Suzuki meetodil Riina Lõhmus

Õppeaasta esimesed tunnid ja kohtumised lapsevanematega 3.septembril kell 13.00 – 18.00 klassis 31. Täpne kellaaeg kokkuleppel õpetajaga.
 
Uutel soovijatel palun enne registreerumist kindlasti ühendust võtta õpetajaga, kirjutades meilile: riina.lohmus@kanuti.tln.edu.ee
 
Suzuki viiuliõppe õpilased Võru Pärimustantsu festivalil juulis 2021.

Viiulitunnid toimuvad kaks korda nädalas alates 5. eluaastast – üks individuaaltund ja üks grupitund. Suzuki meetodi järgi õppides on väga oluline koostöö lapsevanemaga– vanem osaleb koos lapsega tundides, õpib ka ise algtasemel pilli mängima ja aitab last kodusel harjutamisel. Esialgu õpitakse pillimängu kuulmise järgi, peagi lisandub ka noodiõpetus. Eesmärgiks on õppimisest, ühisest tegevusest ja musitseerimisest rõõmu tunda.

Lähemalt saab Suzuki meetodist lugeda www.suzukimuusika.ee

Viiuleid on võimalik rentida Eesti Suzuki Ühingust (lähem info õpetajalt). Viiulit vajavad nii laps kui lapsevanem.

Õpetaja Riina Lõhmus

Küsimused ja info telefonil 52 969 48 või riina.lohmus@kanuti.tln.edu.ee

Õppekavaga on ette nähtud osalemine väikerühmas ja individuaaltunnis.
Palume täita avaldused mõlemasse gruppi!

Õppetasu 75 € kuus (viiuliõpe Suzuki meetodil väikerühmas õppemahuga 1 tund nädalas  30 € ja viiuliõpe Suzuki meetodil  individuaaltund 1 tund nädalas 45 €).

Õpetaja Riina Lõhmus:

 Olen lõpetanud Eesti Muusika-ja teatriakadeemia viiuli erialal ning täiendanud end Eesti Suzuki Ühingu poolt korraldatud koolitustel. Mulle meeldib väga koos lastega muusikamaailma avastada, kontserte korraldada ja esineda. Minu töö on ühtlasi minu hobi – päevad on täis muusikat ja tegelemist lastega. Olen viiuliõpetajana töötanud juba üle 20 aasta. Hetkel juhendan ka Suzuki meetodil õppivate laste viiuliansamblit „Viiulised“, kus mängivad 4-15-aastased lapsed.

Distantsõppe ajal saatsid vanemad videoid oma laste edasijõudmisest: 
 
Videod õppeaasta ja distantsõppe lõpetamisest vabas õhus:

 
NB! Registreerimine on avatud ainult eelmisel õppeaastal osalenud õpilastele!