Koroonaviiruse COVID-19 info

Tallinna Kanutiaia Huvikool järgib seoses uue koroonaviiruse levikuga Terviseameti soovitusi. Palume, et need vanemad, kelle lapsed on hiljuti viibinud Itaalias, Kanaari saartel, Hiinas või teistes Aasia riikides, viibiksid võimaluse korral 14 päeva kodus ja jälgiksid pereliikmete tervislikku seisundit. Kui esineb palavik, köha või hingamisraskused, soovitatakse võtta kohe ühendust perearstiga.

Lisainfot leiab Terviseameti kodulehelt.

Olukord huvikoolis ei nõua erakorralisi meetmeid, meie õppetöö jätkub tunniplaani alusel. Arvestades grippi haigestumise hooajalist tõusu, pöörame rohkem tähelepanu piisknakkuste leviku ennetamisele.

Meie huvikooli teatristuudiod osalesid teatrifestivalil Sillamäel

Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei kutsel kogunesid 12.-14. jaanuaril Eesti, Läti ja Venemaa teatrirühmad loomingulisele foorumile – rahvusvahelisele festivalile “Vana uus aasta”. Kanutiaia Huvikoolist osalesid teatristuudio „Solaris“ (õp. Irina Tomingas) ja teatristuudio (õp. Andres Kask).

Oli palju rõõmu ja säravaid silmi! Aitäh korraldajatele ja osalenud õpilastele!


A. Kivirähk „Hiired pööningul“ teatristuudio (õp. Andres Kask) esituses Sillamäe Kultuurikeskuse laval 14.01.2020

Teatrifestival Kanutiaia Kann 2020

Selleaastane koolieelsete lasteasutuste teatrifestival KANUTIAIA KANN toimub 16.-22. märtsini.

Festivalile pääseb registreerimise järjekorras. Registreerimine algab 15.01.2020 kell 12.00.

Registreerunute nõupidamine toimub kolmapäeval, 26. veebruaril 2020 kell 13.00 Kanutiaia Huvikoolis. Lahendatakse organisatoorseid küsimusi.

Juhend allalaadimiseks asub SIIN, lisainfot festivali kohta leiate SIIN. Festivalile saab registreeruda SIIN.

Head sõbrad!

Ja ongi käes uus aasta! Meie huviringid jätkavad õppetegevust peale kosutavat koolivaheaega. Kõigil, kellel on tekkinud soov ja tahtmine meie huviringidega just nüüd liituda, siis on selleks vabade kohtade olemasolul võimalus! Palun tutvuge meie ringide valikuga ja kirjutage või helistage õpetajatele, et täpsustada õppimisvõimalusi meie huvikoolis. Kohtumiseni!