Akustilise kitarri õpe Martin Tamm

Huviring on eelkõige mõeldud 7-18 aastastele noortele, õpe toimub eesti keeles. Põhirõhk on ansamblimängul, mis tähendab koostööd teiste õpilaste ja ka õpetajaga. Iga partiiga kaasneb vastutus, sest kollektiivse heliteose esitamisel on oluline iga esitaja panus ja esitatav partii. Ansamblimängus on väga tähtsal kohal lisaks enda partii esitamisele ka teiste kuulamine. Koosmänguks moodustame nii suure kitarriorkestri, kui ka väiksemaid ansambleid. Sellele lisaks õpime soleerimist, mängime mitmehäälset muusikat ning praktiseerime ka akordisaadet. Kooliaasta lõppeb kevadkontserdiga, kus on kõigil võimalus oma õpitud oskuseid teistele näidata. Tublimatel õpilastel on võimalus esineda ka kooliaasta jooksul toimuvatel üritustel.

Kitarriringis osalemiseks on vajalik sobivas suuruses kitarr. Kui kitarr on veel ostmata, võib juhtnööride saamiseks julgelt ühendust võtta õpetajaga. Vanuses 7-13 oleks sobilik 3/4 suuruses pill ning vanematele täissuuruses pill. Kitarr ei pea olema hirmkallis, kuid kogemused näitavad, et kõige odavamad pillid ei pruugi kooliaasta lõpunigi vastu pidada. Ebakvaliteetne pill võib saada väga kiirelt takistuseks ning võtta õpilaselt motivatsiooni.

Väga tähtsal kohal on kodune harjutamine. See on vajalik nii isiklikuks edenemiseks muusikas, kui ka ansamblis teistega sammu pidamiseks.

Kitarriringi registreerimiseks palun võtke ühendust õpetajaga, et leppida kokku proovitunni aeg.

Ka muude küsimuste puhul on õpetaja lahkesti nõus vastama.

Tunniaegade osas ning lisainfo saamiseks palun ühendust võtta õpetajaga.

Õppetasu 45 € kuus.

Õpetaja Martin Tamm

tel: 55 621 939

martin.tamm@kanuti.edu.ee


Registreeru huviringi