Akustilise kitarri õpe Martin Tamm

Huviring on eelkõige mõeldud 7-18 aastastele noortele, õpe toimub eesti keeles. Põhirõhk saab tulevast õppeaastast olema ansamblimängul, moodustame nii suure kitarriorkestri, kui ka väiksemaid ansambleid. Sellele lisaks õpime soleerimist, mängime mitmehäälset muusikat ning praktiseerime ka akordisaadet. Kooliaasta lõppeb kevadkontserdiga, kus on kõigil võimalus oma õpitud oskuseid teistele näidata. Tublimatel õpilastel on võimalus esineda ka kooliaasta jooksul toimuvatel üritustel.

Kitarriringis osalemiseks on vajalik sobivas suuruses kitarr. Kui kitarr on veel ostmata, palun juhtnööride saamiseks ühendust võtta õpetajaga. Vanuses 7-13 oleks sobilik 3/4 suuruses pill ning vanematele täissuuruses pill. Kitarr ei pea olema hirmkallis, kuid kogemused näitavad, et kõige odavamad pillid ei pruugi kooliaasta lõpunigi vastu pidada. Ebakvaliteetne pill võib saada väga kiirelt takistuseks ning võtta õpilaselt motivatsiooni.

Väga tähtsal kohal on kodune harjutamine. Iseseisvalt peab tegema kas iga päev lühemad või üle päeva pikemad harjutussessioonid. See on vajalik nii isiklikuks edenemiseks muusikas, kui ka ansamblis teistega sammu pidamiseks.

Kitarriringi registreerimiseks palun võtke eelnevalt ühendust õpetajaga ning vastake järgnevatele küsimustele:

1)Kui vana on õpilane?
2)Kas on olemas isiklik kitarr ning mis suuruses pill on?
3)Kas, kui kaua ja milline on kokkupuude kitarri, mõne muu instrumendi või üldse muusikaga.
4)Kas õpilane tunneb nooti ja rütme?
5)Kas õpilasel on piisavalt aega, võimalust ja püsivust kodus regulaarselt harjutamiseks.

Tunniaegade osas ning lisainfo saamiseks palun ühendust võtta õpetajaga.

Õppetasu 40 € kuus.

Õpetaja Martin Tamm

tel: 55 621 939

martin.tamm@kanuti.tln.edu.ee


Registreeru huviringi