Merenduslik huviring “Merilõvi” Robert Kallasmaa

Tunnid toimuvad: TEISIPÄEVITI kell 16.00-17.30 ning NELJAPÄEVITI kell 16.00-17.30. Kogunemine valvelauas.

NB! Ringi toimumisajad võivad veel muutuda

Merilõvi on uus ja uudne ring Kanutiaia Huvikoolis. Sellesse ringi ootame õpilasi alates 9-st eluaastast. Samuti ootame ka lapsevanemaid ja kõiki teisi täiskasvanuid. Merilõvi on loodud neile, kes soovivad omandada meretarkusi ja käia merel ning veeta ka oma puhkust ja koolivaheaega merel.

Tulge osalema meie instruktorite poolt läbiviidavasse mereringi “Merilõvi”. Ringid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti. Ring on mõeldud merekursusena neile, kes tahavad saada ja omandada oskusi mere- ja sisevete sõiduoskusteks. Õpitakse merel orienteeruma, kompassitööd, päästet ja erinevaid paate, Samuti mootoreid ja nende hooldust. On ka luure ja raadiosideoskuste õppimine. Laevapuusepa kursus. Ilmavaatlused ja tormivahis olemised.

Vaata õppevideosid:

https://www.youtube.com/channel/UC3c10khtfTuvcBsaquhKzuQ/videos


Meie varustuseks on PVC paadid. Olemas päästevestid. Kui kellegil on juba olemas, siis selle võib kaasa võtta. Väljasõiduõpet saab korraldada kas Käsmus või Nõval. Praktiliste tööde jaoks on olemas väike töökoda, kus valmistatakse meremärke. Praktiline õpe talvel toimub kuivtreeninguna. Samuti tehakse ka raadiotehnilist orienteerumismängu nimega “Raadiojooks”, millega on plaanis hakata ka võistlusi korraldama.

Tunnid toimuvad peamiselt huvikoolis. Aga ka töökojas ja mõnes väikesadamas või ranna alal Tallinnas ja selle ümber.

Õpetaja Robert Kallasmaa tutvustamas Karepa suvelaagris merenduslikku huviringi

Instruktoriks on Merelaegas MTÜ juhatuse liige Robert Kallasmaa kes on ka huviharidusliku merekooli Viiger looja ja ülem.  Robert on lõpetanud Revali merekooli laevajuht-sideoperaatorina ja täiendanud end Mereakadeemias  mere raadioside erialal ja on ka kutsungiga raadioamatöör. Juhatab Viigeri merekoole ka Nõval, Lool ja Neemel.

Vaata rohkem pilte SIIN

Õpetaja Robert Kallasmaa

+372 56759471

Õppetasu: 29 € kuus (4 tundi nädalas); täiskasvanutele 50 € kuus (4 tundi nädalas)

Lisainfo: robert.kallasmaa@kanuti.edu.ee


Registreeru huviringi