Näitering Meelis Sekk

NB! Ringis on veel vabu kohti.

Tulge näiteringi!

Oodatud on eelkõige õpilased vanuses 11-19, kuid ära ei öelda ka noorematele. Eelnev näitlemiskogemus on soovitav, kuid pole kohustuslik. Oluline on huvi teatri ja näitekunsti vastu, soov ennast arendada ja proovile panna. Tublimatest tublimad pääsevad ka publiku ette.

Nõnda see algas… Esimene lavastus Näiteringi õpilastega 2009. a. kevadel

Tundides õpime selgeks teatriterminid, improviseerime, liigume, teeme näitlejatreeningut, tutvume hääletehnikaga. Põhiline töö käib läbi etüüdide ja improvisatsiooni, kasutame ka kirjapandud tekste.
Suvel on plaanis korraldada teatrilaager Karepal.

Näiteringi vanem ja noorem rühm osalesid lavastustega “Mirr” ja “Kratilood” 2013 a. kevadel Saue Gümnaasiumis toimunud teatrifestivalil ja saavutasid oma vanuseastmes esikohad. Lisaks toodi koju kaks näitlejapreemiat.
Festivalil Kanutiaia Kann 2013 pälvisid mõlemad lavastused eripreemiad ja noori näitlejaid tunnustati samuti näitlejapreemiatega.
Festivalil Kanutiaia Kann 2014 osalemine tõi lavastusele “Mirr” esikoha, Kooliteatrite festivali Tallinna eelvoorul 2014 leidis “Mirr” samuti äramärkimist. Ka noorema grupi 2014 a kevadel etendunud “Sinilind” tõi noortele näitlejatele äramärkimisi ning preemiaid.
2015 a kevadel jõudis lavale etendus “Võluõunad”, mis samuti tõi festivalil noorele näitlejale preemia.

“Mirri” trupp hoidmas käes Saue festivalil auhinnaks saadud tammelehekujulisi meeneid.

 

Esinemine lavastusega “Krips-kraps, eesti laps” 2018 a kevadel emakeelepäevale pühendatud üritusel Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumis

 

Tunnid toimuvad:
E alates 17.00,
K alates 17.00 ja
R alates 18.00

Kogunemine II korruse saali ees.

Õppetasu näiteringis on 22 € kuus (6 tundi nädalas) / 20 € kuus (4 tundi nädalas)

Huvi korral kontakteeru kindlasti:
Teatriõpetaja Meelis Sekk
meelis.sekk@kanuti.tln.edu.ee
56 601 887

Kohtume!


Registreeru huviringi