Näitering Meelis Sekk

Tulge näiteringi!

Tunnid toimuvad:
E alates 17.00
K alates 17.00
R alates 18.00

Kogunemine II korruse teatrisaali ees. NB! Vahetusjalanõud!

Oodatud on eelkõige õpilased vanuses 11-19, kuid ära ei öelda ka noorematele. Eelnev näitlemiskogemus on soovitav, kuid pole kohustuslik. Oluline on huvi teatri ja näitekunsti vastu, soov ennast arendada ja proovile panna. Tublimatest tublimad pääsevad ka publiku ette.

Nõnda see algas… Esimene lavastus Näiteringi õpilastega 2009. a. kevadel

Tundides õpime selgeks teatriterminid, improviseerime, liigume, teeme näitlejatreeningut, tutvume hääletehnikaga. Põhiline töö käib läbi etüüdide ja improvisatsiooni, kasutame ka kirjapandud tekste.

Näiteringi vanem ja noorem rühm osalesid lavastustega “Mirr” ja “Kratilood” 2013 a. kevadel Saue Gümnaasiumis toimunud teatrifestivalil ja saavutasid oma vanuseastmes esikohad. Lisaks toodi koju kaks näitlejapreemiat.
Festivalil Kanutiaia Kann 2013 pälvisid mõlemad lavastused eripreemiad ja noori näitlejaid tunnustati samuti näitlejapreemiatega.
Festivalil Kanutiaia Kann 2014 osalemine tõi lavastusele “Mirr” esikoha, Kooliteatrite festivali Tallinna eelvoorul 2014 leidis “Mirr” samuti äramärkimist. Ka noorema grupi 2014 a kevadel etendunud “Sinilind” tõi noortele näitlejatele äramärkimisi ning preemiaid.
2015 a kevadel jõudis lavale etendus “Võluõunad”, mis samuti tõi festivalil noorele näitlejale preemia.

“Mirri” trupp hoidmas käes Saue festivalil auhinnaks saadud tammelehekujulisi meeneid.
Esinemine lavastusega “Krips-kraps, eesti laps” 2018 a kevadel emakeelepäevale pühendatud üritusel Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumis

29. märtsil 2019 osales näiteringi trupp lavastusega “Sõbrapäev” Tallinna kooliteatrite festivalil. Etendus sai publiku sooja vastuvõtu osaliseks ning koju toodi kaks näitlejapreemiat.

“Sõbrapäeva” trupp festivali toimumise päeval 32. Keskkoolis esinemisjärge ootamas. Hetk enne lavaleminekut.

Kevadel 2020 osalesime kooliteatrite festivali Tallinna voorul videokatkendiga “Burattino” etendusest ning saime positiivset tagasisidet.

“Burattino” tegelased kevadel 2020. Video salvestamine kooliteatrite festivalil osalemiseks.

2022 aasta veebruaris käis näiteringil külas ETV laste -ja noortesaade NOVA, et teada saada, mida tehakse näiteringi tundides. Lisaks muule harjutasime parasjagu etenduseks ning tegime Sixtina tantsuõpetaja juhendamisel liikumisproovi. Saatelõiku saab vaadata SIIN

Saime hakkama!
“Burattino” trupp peale järjekordset etendust aprill 2022

2023. aasta kevadel tõime näiteringiga lavale Daniil Harmsi / teatri “Must Kast” tekstidel ja lauludel põhineva etenduse “Lood pildi seest”. Lisaks mitmetele publikule mängitud etendustele osalesime lavastusega ka kahel teatrifestivalil – kooliteatrite festivali Tallinna eelvoorus ja teatrifestivalil “Kanutiaia Kann”

“Lood pildi seest” festivalil “Kanutiaiai Kann”

“Kanutiaia Kannul” ülesastumine tõi meile 5.-9. klasside arvestuses festivali võidu- Grand Prix.

2024 a. kevadel pälvisime teatrifestivalil “Kanutiaia Kann” lavastusega “Sõbrapäev” ühe eripreemia ja kaks näitlejapreemiat.

Osa “Sõbrapäeva” trupist festivalil

Õppetasu näiteringis on 33 € kuus (6 tundi nädalas) / 29 € kuus (4 tundi nädalas)

Huvi korral kontakteeru kindlasti!
Loe lisaks teatriõpetaja Meelis Sekk kohta.

e-post: meelis.sekk@kanuti.edu.ee
Tel: 56 601 887

Kohtume!


Registreeru huviringi