LAAGRID

Laagrite täpsem info allpool.


Loomelaager

Loomelaager I vahetus 17. – 19. juuni 2024, tuusiku hind 22.50€

Loomelaager II vahetus 26. – 30. august 2024, tuusiku hind 37.50€

Loomelaager “Käsitöö, meisterdamine ja kunst” Kanutiaia Huvikoolis Aia tn 12 toimub kahes vahetuses – 17. – 19. juuni 2024 ja 26. – 30. august 2024. Toimumise aeg: kell 11.00-15.00 (kogunemine kell 10.55 huvikooli valvelauas, kaasa palume võtta vahetusjalanõud).

Koolivaheaja loomelaager ootab juba meil õppivaid ning ka uusi huvilisi. Oodatud on poisid ja tüdrukud vanuses 7.- 13. eluaastat.

Vahetus kestab kolm / viis päeva – kell 11.00-15.00 toimuvate põnevate ja arendavate kunstiliste tegevustega. Osalustasu on 22.50.- / 37.50.- eurot ning see sisaldab õppevahendeid ning pisikest söögi vahepausi – puuvilja/jooki/vett.

Laager toimub koostöös Eesti Punase Risti Tallinna Seltsiga.

Õpetaja Maria Valk, telefon 56299952

Registreerimine – avage registreerimislink ja  kõigepealt sisestage enda meiliaadress. Mõne aja möödudes saabub Teie meilile registreerimisvorm, palun täitke see ning lõpus vajutage –  Esita avaldus.

Registreerimine loomelaagrisse SIIN 

Kohtumiseni loomelaagris!


Bändilaager

Bändilaager 8., 9. ja 12., 13., 14. august 2024, tuusiku hind 75.00€

BÄNDILAAGER 8.-9.08. ja 12.-14.08.2024 Kanutiaia Huvikoolis

Kellele?

Kitarristid, bassimehed, trummarid ja lauljad igas vanuses, kuid eeldab algteadmisi ja oskusi enda instrumendist. Kanutiaia huvikoolis juba pilliringides käivatel õpilastel kontakteeruda enda pilliõpetajaga. Väljastpoolt Kanutiaia Huvikooli huvilised kirjutage: siim.leppik@kanuti.edu.ee

Laagrisse võib tulla ka enda koosseisuga!

NB! Algtasemel muusika õppimiseks saab registreeruda sügisel algavatesse muusikaringidesse! Ülevaate Kanutiaias õpetavatele muusikaringidele leiab siit: kanuti.tln.edu.ee/?page_id=45

Mis?

Viiepäevane noortelaager, mille eesmärk on pilliõpilastele ja laulõpilastele anda vajalikud oskused ja teadmised hakata tegema enda bändi ning süvendada pillihuvi veelgi.

Õpetajad panevad kokku õpilastest bändid, mis õpivad selle 5 päeva jooksul selgeks kaks lugu ning tehakse bändiproove, tutvutakse helitehnikaga ja teiste bändis olevate pillidega ning palju muu seonduvaga. Igale pilliõpilasele on ka tugi pilliõpetaja näol erialatundides ning nädalavahetus on mõeldud individuaalseks harjutamiseks. Kõik kulmineerub väikese kontsertiga viienda päeva õhtul.

Kes õpetavad?

Trummiõpetaja Priit Arge, bassiõpetaja Ervin Sokk, kitarriõpetaja Siim Leppik.

Kus?

Tallinna vanalinnas, Kanutiaia Huvikoolis aadressil Aia 12

Millal?

Kestab viis tööpäevapäeva: 8., 9., 12., 13., 14. august 2024, kella kümnest hommikul kuni kella kuueni õhtul.

Palju maksab?

75€ ja see sisaldab ka lõunasööki.

Lisasinfo: Siim Leppik, tel. 53465381

Registreerimine bändilaagrisse – kõigepealt sisestage enda meiliaadress. Mõne aja möödudes saabub Teie meilile registreerimisvorm, palun täitke see ning lõpus vajutage –  Esita avaldus.

Registreerimine bändilaagrisse SIIN 

Kohtumiseni laagris!


Karepa suvelaager

Suvelaager Karepal 13.-19. august 2024, tuusiku hind 220.00€

7- päevasesse laagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 7.-18. eluaastat. Laagri kasvatajateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Vastavalt oma erialale jagavad õpetajad Kätlin Kim, Irina Tomingas, Maria Valk, Robert Kallasmaa, Andres Kask suvelaagris teadmisi tantsu- ja liikumise, teatri, kunsti ja meisterdamise ning merenduse valdkondades. Laagrisse tuleb üllatusõpetaja! Tegevused toimuvad päevakava alusel. Laagri korraldajad jätavad endale õiguse teha vajadusel programmis muudatusi.

Laagri eesmärgiks on tervistav ja arendav puhkus – toimuvad meistriklassid, meeskondlikud mängud ja võistlused, erinevad tegevused, stiili- ja lõkkeõhtud, ühismatk. Ilusa ilma korral ujume ja puhkame ning tegutseme mererannas.

Laagris on vetelpääste ja meditsiinitöötaja. Toitlustamine toimub 3 korda päevas, lisaks veel ka õhtuoode.

Ööbimine 4-kohalistes kämpingutes ja „Roosas Villas“ (voodipesu on kohapeal olemas – tekikott, aluslina, padjapüür ja väike käterätik).

Laagri tuusik maksab 220.00€. Arve saadetakse peale registreerimist Teie poolt märgitud meiliaadressile.

Laagrisse saab tulla oma transpordiga, soovi korral pakume transpordivõimalust tellitud bussiga (lisatasu eest).

Kui soovite laagrisse tulla tellitud bussiga, siis palume registreerimisel teha vastav märge.

Sõit Karepale ja tagasi maksab 18.00€ (2 x 9.00 €), palume see kaasa võtta sularahas.

Bussid väljuvad 13. augustil kell 10.00 Mere pst. 5 (Vene Kultuurikeskuse eest), saabuvad samasse paika 19. augustil u. kell 13.00.

Kui planeerite laagrisse tulla oma transpordiga, siis on Karepa laagrisse saabumise aeg 13. augustil kell 11.30 ja lahkumine 19. augustil kell 11.30.

Olen teadlik, et Kanutiaia Huvikool töötleb esitatud andmeid seaduses ette nähtud korras ja kasutab laagri pildimaterjali oma koduleheküljel.

Lisaküsimuste korral palume kirjutada laagri korraldajale – Andres Kask – andres.kask@kanuti.edu.ee; tel. 5289631

Registreerimine Karepa suvelaagrisse – kõigepealt sisestage enda meiliaadress. Mõne aja möödudes saabub Teie meilile registreerimisvorm, palun täitke see ning lõpus vajutage –  Esita avaldus.

Registreerimine Karepa suvelaagrisse SIIN 

Kohtumiseni laagris!