LAAGRID

Suvelaagrid:

Loe laagrite kohta lähemalt allpool.


Kloogaranna vabaaja puhkelaager 10.06.-16.06.2022

7- päevasesse laagrisse on oodatud 7.-16. aastased tüdrukud ja poisid. Laagri kasvatajateks ja tegevuste läbiviijateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Tegevused vabaaja sisustamiseks, huvidega tegelemiseks ning huvialade avastamiseks toimuvad päevakava alusel. Suur rõhk on õpilaste omaalgatuse arendamisel ja kaasamisel sündmuste ettevalmistamisel ja korraldamisel (tegevus- ja teemaõhtud, võistlused, programmide koostamine). Ilusa ilma korral viime tegevusi läbi õue- ja spordialadel ning mererannas  Laagri korraldajad jätavad endale õiguse teha vajadusel päevakavas muudatusi.
Ööbimine 7-kohalistes kämpingutes (kohapeal on olemas tekikott, aluslina, padjapüür ja väike käterätik).
Laagri tuusik maksab 175.00€. Arve saadetakse peale registreerimist Teie poolt märgitud meiliaadressile. Samuti saadetakse meilile ka laagri info – väljasõidu ja tagasisaabumise kellaaeg, päevakava, kodukord ja laagrilise meelespea.
Laagrisse saab tulla oma transpordiga või soovi korral rongiga ühiselt koos õpetajatega (kaasa rongipileti raha). Rongiga väljasõidu aeg täpsustub! See sõltub sõiduplaanidest, start Balti jaamast 10. juunil orienteeruvalt kella 10-12 ajal. NB! Täpsem info saadetakse lapsevanematele meili teel ja see ilmub ka meie koduleheküljele.
Olen teadlik, et Kanutiaia Huvikool töötleb esitatud andmeid seaduses ette nähtud korras ja kasutab laagri pildimaterjali oma koduleheküljel.

Registreerimine Kloogaranna laagrisse SIIN
Lisaküsimuste korral palume kirjutada kanuti@kanuti.tln.edu.ee või helistada telefonil 6440989
Täiendav info: Kloogaranna noortelaager – https://entk.ee/entk/kloogaranna-noortelaager/


TALLINNA KANUTIAIA HUVIKOOLI SUVELAAGER KAREPAL.
Suvelaager Karepal toimub 13.-19. august 2022

 
7- päevasesse laagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 6.-18. eluaastat. Laagri kasvatajateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Vastavalt oma erialale jagavad õpetajad Irina Tomingas, Kätlin Kim, Frank Koop ja Andres Kask suvelaagris teadmisi teatri- ja liikumise, ning kunsti valdkondades. Laagrisse tuleb ka üllatusõpetaja! Tegevused toimuvad päevakava alusel. Laagri korraldajad jätavad endale õiguse teha vajadusel päevakavas muudatusi.
Laagri eesmärgiks on tervistav ja arendav puhkus – toimuvad meeskondlikud mängud ja võistlused, erinevad tegevused, stiili- ja lõkkeõhtud, ühismatk. Ilusa ilma korral ujume ja puhkame ning tegutseme mererannas.
Laagris on vetelpääste ja meditsiinitöötaja. Toitlustamine toimub 3 korda päevas, lisaks veel ka õhtuoode.
Ööbimine 4-kohalistes kämpingutes ja „Roosas Villas“ (voodipesu on kohapeal olemas – tekikott, aluslina, padjapüür ja väike käterätik).
Laagri tuusik maksab 175.00€. Arve saadetakse peale registreerimist Teie poolt märgitud meiliaadressile.
Laagrisse saab tulla oma transpordiga, soovi korral pakume transpordivõimalust tellitud bussiga (lisatasu eest).
Kui soovite laagrisse tulla tellitud bussiga, siis palume registreerimisel teha vastav märge.
Sõit Karepale ja tagasi maksab 18.00€ (2 x 9.00 €), palume see kaasa võtta sularahas.
Bussid väljuvad 13. augustil kell 10.00 Mere pst. 5 (Vene Kultuurikeskuse eest), saabuvad samasse paika 19. augustil u. kell 14.00.
Kui planeerite laagrisse tulla oma transpordiga, siis on Karepa laagrisse saabumise aeg 13. augustil kell 12.00 ja lahkumine 19. augustil kell 12.00.
Olen teadlik, et Kanutiaia Huvikool töötleb esitatud andmeid seaduses ette nähtud korras ja kasutab laagri pildimaterjali oma koduleheküljel.

Lisaküsimuste korral palume kirjutada laagri korraldajale – Andres Kask – andres.kask@kanuti.tln.edu.ee; tel. 5289631
LISAINFO:
Tallinna Huvikeskuse Kullo Karepa Noortelaager asub Karepa külas, Vihula vallas, Lääne- Virumaal, Tallinnast 112 km kaugusel, mere kaldal, kus on ilus liivarand ja männimets.
Laagrikompleksi peamaja on ehitatud 1896 (Kunda ja Selja mõisa omanikud Soucantonid, suvemajaks nimega „Taormina“).
1948 aastast kasutatakse paika lastelaagrite korraldamiseks. Peamajas asuvad köök, söögisaal, seminariruum ja väike puhvet. Majutust pakutakse köetavates 4-kohalistes mugavates palkmajakestes ja “Roosa Villas”, kokku 160 voodikohaga. Suvel on välitegevusi võimalik korraldada kõlakojas, mängu- ja spordiväljakutel, suurtes telkides ning rannas.

Registreeru Karepa suvelaagrisse SIIN

Tallinna Huvikeskus Kullo Karepa Noortelaager
Juhataja Anu Hansaar; tel. 3221 397; 5344 3360; karepa(ät)kullo.ee
Karepa küla; 45401;Vihula vald; Lääne Virumaa


BÄNDILAAGER 17.-19.08. ja 22.-23.08.2022 Kanutiaia Huvikoolis

Kellele?

Kitarristid, bassimehed, trummarid ja lauljad igas vanuses, kuid eeldab algteadmisi ja oskusi enda instrumendist. Kanutiaia huvikoolis juba pilliringides käivatel õpilastel kontakteeruda enda pilliõpetajaga. Väljaspoolt Kanutiaia Huvikooli huvilised kirjutage: bandiring@kanuti.tln.edu.ee

Laagrisse võib tulla ka enda koosseisuga!

NB! Algtasemel muusika õppimiseks saab registreeruda sügisel algavatesse muusikaringidesse! Ülevaate Kanutiaias õpetavatele muusikaringidele leiab siit: https://kanuti.tln.edu.ee/?page_id=75

Mis?

Viiepäevane noortelaager, mille eesmärk on pilliõpilastele ja lauliõpilastele anda vajalikud oskused ja teadmised hakata tegema enda bändi ning süvendada pillihuvi veelgi.
Õpetajad panevad kokku õpilastest bändid, mis õpivad selle 5 päeva jooksul selgeks kaks lugu ning tehakse bändiproove, tutvutakse helitehnikaga ja teiste bändis olevate pillidega ning palju muud seonduvat.  Igale pilliõpilasele on ka tugi pilliõpetaja näol erialatundides ning nädalavahetus on mõeldud individuaalseks harjutamiseks. Kõik kulmineerub väikese kontsertiga viienda päeva õhtul.

Kes õpetavad?

Trummiõpetaja Priit Arge, bassiõpetaja Karl Tammaru, lauluõpetaja Mariann Leppik, kitarriõpetaja Siim Leppik

Kus?
Tallinna vanalinnas, Kanutiaia Huvikoolis aadressil Aia 12

Millal?
Kestab viis tööpäevapäeva: 17., 18., 19., 22., 23. august 2022, kella kümnest hommikul kuni kella kuueni õhtul.

Palju maksab?

75.00€ ja see sisaldab ka lõunasööki.
Registreerimine Bändilaagrisse SIIN
Lisasinfo: Siim Leppik, tel. 53465381


mART-stuudio loomelaager Kanutiaia Huvikoolis

Aia tn. 12

22. – 26. aug. 2022

kell 11:00 —15:00 

NB! 22 – 26 augusti LOOMELAAGRI KOHAD ON HETKEL TÄITUNUD. Registreerimisega hilinenud juba mART-stuudio õpilasi võtan veel juurde. UUED SOOVIJAD AGA SAAVAD END JÄTTA OOTENIMEKIRJA, sest alati võib mõni koht vabaneda. Ka võib alati õpetajale helistada ja vaatame, mis teha annab. Õp. Mart tel. 56904234

Loomelaager ootab juba meil õppivaid ning ka uusi huvilisi. Soovitavalt põhikooli ja keskkooli õpilastele. Kohtade arv on piiratud, maksimum 15 noort. Tegemist on viiel päeval kell 11-15 toimuvate tegevustega. Osalustasu on 37.50.- ning see sisaldab õppevahendeid ning vahepausi puuvilja/jogurtit/mahla/teed/vett.

 • Registreerimine toimub SIIN
 • .Esmalt sisestage oma meiliaadress. Seejärel saabub Teie meilile registreerimislink, avades selle, saate hakata täitma registreerimisvormi laagrisse.

Olenevalt ilmast aga esialgne päevakava on järgmine :

10:55 – 11:00 kogunemine kunstiklassis nr.45

11:00 – 11:15 päeva sissejuhatus, teema püstitus ja vajaminevate töövahendite komplekteerimine

11:15 – 11:30 liikumine objektile

11:30 – 12:50 joonistamine/ maalimine

12:50 – 13:15 puhkepaus ja eine

13:15 – 14:40 joonistamine/ maalimine

14:40 – 15:00 töövahendite kokkupanek, tagasi minek kooli ning päeva lõpetamine

 • Esmaspäeval ja teisipäeval vanalinna tänava vaade (pliiats)
 • Kolmapäeval ja neljapäeval loodusvaade akrüülmaal
 • Reedel näituste/töökodade külastus, figuuri visandid natuurist ja tööde vormistamine

Loomelaager on ellu kutsustud, et

 • populariseerida noorte seas kunstiga tegelemist ja innustada neid loomingus,
 • tekitada ja süvendada kunstist huvitunud noorte seas ühtsustunnet ja anda võimalus töötada tavatunniga võrreldes vabamas vormis,
 • kuna kooliaeg ei võimalda keset päeva kogunemist siis just augusti lõpp annab võimaluse tegeleda väli tingimustes natuurist joonistamise, maalimisega (nt. linnavaated, loodusvaated, merevaated)

Õpetaja Mart Rand

mart.rand@kanuti.tln.edu.ee

Tel. 56904234


Käsitöö ja meisterdamise loomelaager Kanutiaia Huvikoolis

22. – 26. august 2022 kell 11.00-15.00

Käsitöö ja meisterdamise loomelaagrit korraldab Riina Vanhanen, kes on lõpetanud Eesti Riikliku Kunstiinstituudi aastal 1981 teatrikujunduse erialal, loonud umbes 100 lava ja kostüümikujundust erinevates teatrites Eestis ja välismaal. Eesti Kunstnike Liidu, Lavastuskunstnike Liidu ja Teatriliidu Liige ning Kanutiaia Huvikoolis meisterdamise ringi „Teatri võlumaailm“ õpetaja.
Loomelaager ootab juba meil õppivaid ning ka uusi huvilisi. Oodatud on poisid ja tüdrukud vanuses 7. – 13. eluaastat. Kohtade arv on piiratud, maksimum 15 noort. Tegemist on 5 päeval kell 11.00 – 15.00 toimuvate tegevustega. Osalustasu on 37.50.- ning see sisaldab õppevahendeid ning vahepausi puuvilja/jogurtit/mahla/teed/vett.

 • Registreerimine toimub SIIN
 • Esmalt sisestage oma meiliaadress. Seejärel saabub Teie meilile registreerimislink, avades selle, saate valida soovitud loomelaagri ja hakata täitma registreerimisvormi laagrisse.

Päevakava (E – R, 22. – 26. august 2022):

10.55 kogunemine Kanutiaia Huvikooli (Aia tn 12) valvelauas
11.00 käsitöö ja meisterdamine

12.15 lõunapaus

12.45 algavad…

 • õuetegevused (vastavalt ilmale võib päevakavas ette tulla muudatusi)
 • teatrite töökodade külastused
 • käsitöömeistrite töökodade külastused
 • vitraažikoja külastus

15.00 laagripäeva lõpp

Õpetaja Riina Vanhanen telefon: +372 503 3089

irina.vanhanen@kanuti.tln.edu.ee


Joonistamise ja maalimise/kunstistuudio loomelaager Kanutiaia Huvikoolis

22. – 26. august 2022 kell 11.00-15.00

Õpetaja Frank Koop
Loomelaager ootab juba meil õppivaid ning ka uusi huvilisi. Oodatud on poisid ja tüdrukud vanuses 7. – 12. eluaastat. Kohtade arv on piiratud, maksimum 15 noort. Tegemist on 5 päeval kell 11.00 – 15.00 toimuvate tegevustega. Osalustasu on 37.50.- ning see sisaldab õppevahendeid ning vahepausi puuvilja/jogurtit/mahla/teed/vett.

 • Registreeru SIIN
 • Esmalt sisestage oma meiliaadress. Seejärel saabub Teie meilile registreerimislink, avades selle, saate valida soovitud loomelaagri ja hakata täitma registreerimisvormi laagrisse.

Päevakava (E – R, 22. – 26. august 2022):

10.55 kogunemine Kanutiaia Huvikooli (Aia tn 12) valvelauas. Seejärel liigume klassi 37.
11.00 tutvumine, sissejuhatus ja fantaasiaülesanded (E., 22.08.)

11.00 sissejuhatus ja meisterdamine kunstivahenditega (T., 23.08.)

11.00 sissejuhatus ja teema „Minu lemmik …“ (K., 24.08.)

11.00 sissejuhatus ja ühistöö teemal „Suvi“ (N., 25.08.)

11.00 sissejuhatus, tööde ülespanek kunstiklassis, väike näitus ja koosviibimine lastega

12.15 söögipaus
12.45 tööde lõpetamine ning ilusa ilma korral tegevused ja ülesanded õues/galeriide külastamine

14.40 päeva kokkuvõte ning ruumi korrastamine
15.00 laagripäeva lõpp

Õpetaja- Frank Koop, telefon +372 5216043;
frank.koop@kanuti.tln.edu.ee