Kandle ja plokkflöödi õpe Piia Maasikas; Eda Jürisoo

NB! Õp. Piia Maasikas teeb tunde esmaspäeval ja kolmapäeval, õp. Eda Jürisoo reedel kokkuleppel õpilastega.

Kandle- ja plokkflöödiring asutati aastal 1993. Ringi õpetaja on Piia Maasikas, kes on oma muusikalise hariduse omandanud G. Otsa nim. Muusikakoolis ja Eesti Muusikaakadeemias.

Ringi on oodatud kõik pillimänguhuvilised lapsed, muusikalised eelteadmised pole olulised, kõik vajalikud teadmised omandatakse pillimängu kaudu. Õpilastega oleme esinenud nii enda huvikooli kontsertitel, kui ka väljaspool. Oleme osalenud Võru folkloorifestivalil, Kehra väikekandlepäevadel ja ka Tallinna Vanalinnapäevadel. Tunnid toimuvad üks kord nädalas kas esmaspäeval või kolmapäeval kokkuleppel õpetajaga.

Rocca al Mare vabaõhumuuseumis esinemas
Võru festival – Kandle aias
  1. Õpetaja Piia Maasika juures saab õppida kuuekeelset kannelt, kromaatilist kannelt, erinevaid plokkflööte ja soovi korral ka torupilli.
  2. Õpetaja Eda Jürisoo juures saab õppida erinevaid plokkflööte ja soovi korral flööti.

PLOKKFLÖÖDI- JA  FLÖÖDIÕPE. Alates 2014 aasta veebruarist juhendab plokkflöödi ja flöödi õpet Eda Jürisoo, kes on oma muusikalise hariduse omandanud Tallinna Muusikakeskkoolis ja Eesti Muusikaakadeemias. Õppima on oodatud lapsed soovitavalt 7.eluaastast.Muusikalised eelteadmised pole olulised. Tähtis on, et laps tunneks ise huvi muusika ja pillimängu vastu. Muusikalised põhitõed ja noodikirja tundmine omandatakse õpitava instrumendi kaudu. Õpetaja Eda Jürisoo juures saab õppida erinevaid plokkflööte ja flööti. Pill peab  endal olemas olema, aga enne selle ostmist on mõistlik konsulteerida õpetajaga. Täpsema info saamiseks palume võtta ühendust õpetajaga. Kontaktid allpool.

Õppetasu on 45 € kuus.

Ringis osalemiseks palume ühendust võtta õpetajaga:

Piia Maasikas  tel 51 820 57
piia.maasikas@kanuti.edu.ee

Eda Jürisoo tel: 53312499
eda.jurisoo@kanuti.edu.ee


Registreeru huviringi