SIXTINA tantsu- ja modellistuudio Tiina Jantson

Ootame huvilisi Tallinna Kanutiaia Huvikooli, Aia 12.

SIXTINA alustab oma 34. hooaega!
AVATUD USTE AJAKAVA:
04.09 Esmaspäev
16:00-17:30 LAPSED 7-12 @LIISAHUMONEN
17:30-19:00 JUUNIORID 12-16 @LIISAHUMONEN
19:00-20:30 TÄISKASVANUD 16+ @EGHERT

05.09 Teisipäev
18:00-19:30 SHOW HIP HOP @hurtasoru

06.09 Kolmapäev
16:00-17:30 KIDS 7-12 @LIISAHUMONEN
17:30-19:00 YOUTH 12-16 @LIISAHUMONEN
19:00-20:30 TÄISKASVANUD 16+ @EGHERT

08.09 Reede
16:00-17:30 MODELLINDUS @TIINAJANTSON

18:00-19:30 HEELS

09.09 Laupäev
14:00-17:30
SIR N CREW YOUTH & ADULTS AUDITION

sixtina.ee

SIXTINA Tantsu- ja Modellistuudio alustas juba oma 32. hooaega. Sellel õppeaastal on meil mitmeid uuendusi ja lisandunud ka väga huvitavaid uusi treenereid. Trennid toimuvad kõigil nädalapäevadel ja kellel huvi on, saab nüüd valida vastavalt oma vanusekategooriale just milline päev ja trenn talle kõige rohkem sobib.

SIXTINA Tantsu- ja Modellistuudio alustab jaanuarist DAAMIDE KURSUSEGA.

Ootame igas vanuses naisi, kes soovivad õppida kaunilt kõndima, poseerima fotodel, meigi ja soengu tegemist, kuidas alati stiilne ja nooruslik välja näha ja veel palju muud huvitavat. Tunnid toimuvad Aia t.12 Tallinna Kanutiaia Huvikoolis reedeti 18:00-20:30 või pühapäeviti 13;00-15:30

Kuu õppemaks 50 €.

Registreerimine sixtina2001@yahoo.com

Täpsem info 56568923

https://www.facebook.com/SixtinaTantsuJaModellikool

Kutsume osalema lapsi, noori ja täiskasvanuid Sixtina Tantsu-ja Modellistuudio treeningutele! Oleme juba 32 aasta jooksul tõestanud, et meie juures on alati huvitav, lõbus ning saab palju oskusi nii erinevate tantsustiilide osas kui ka teadmisi modellindusest ja oskustest enda välimuse eest hoolitsemisel. 

Nende paljude aastate jooksul on meie juures õppinud tuhandeid lapsi ja noori.

Meie õppeprogrammi põhirõhk on asetatud laste ja noorte igakülgsele füüsilisele ja esteetilisele harimisele, et kasvatada tõeliselt harmoonilist ja kaunist noort inimest, kes neid teadmisi ja oskusi kasutades oskab kogu elu enda eest hoolitseda ja alati julgelt esineda elulaval.

SIXTINA treeningud annavad eelkõige kauni rühi, hea tantsuoskuse ja tugeva füüsilise koormuse. Erinevate tantsustiilide oskust ja modellitöö teadmisi saavad meie õpilased näidata arvukatel esinemistel, võistlustel, festivalidel ja kontserditel.

Paljud tänaseks meil ja ka suures maailmas kuulsust võitnud eestlasi on alustanud oma karjääri just SIXTINAst, nagu modell Carmen Kass, paljud teised Eesti missid ja modellid, moekunstnik Aldo Järvsoo, stilist Jana Hallas, poliitik Evelin Sepp jne.

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi – ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilužürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.


Eghert Sören Nõmm

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Teine noor treener Kertu Raja on aastaid juba õpetanud Kaunite Kunstide Koolis tantsimist.

Ta on osalenud paljudes tantsuetendustes ja muusikalides. Koos Eghert- Sören Nõmmega lavastasid nad juba mitmeid aastaid tagasi ka tantsuetenduse “Romeo ja Julia”, mis pälvis Eesti Muusikateatrite festivali Grand Prix auhinna.

Kertu on ka osalenud Eesti Iluduskuninganna võistlusel ja saanud Miss Talent tiitli, mis andis talle võimaluse esindada Eestit Miss SuperTalent Of The World võistlusel Seoulis, kus ta võitis Dancing Queen tiitli.

Meie noored tantsijad on oma andekusega võitnud suuri rahvusvahelisi võistlusi ja toonud Eestisse kõrgeid auhindu. Meie eliitgrupp “SirN” on mitmekordne IDO (International Dance Organization) Eesti Meister, WDF (World Dance Federation) Euroopa ja Balti riikide meister erinevates tantsukategooriates.


Sixtina õpilased koos Tiina Jantsoniga

Kui sul on rahuldamatu kirg tantsu ja ilumaailma vastu, siis Sixtina Tantsu- ja Modellistuudio on just õige koht selliselele noorele, kes tahab kohtuda erinevate tantsugurudega ning nende juhendamisel endast kõik rõõmud ja mured välja tantsida. Meie Tantsustuudios õpetatakse järgmisi tantsustiile: Showtants, Hip Hop, Jazz-Funk, Heels, House, Contemporary, NewStyle, Dance Hall, Vogue jne.

Maikuus 2020 tähistame oma 30. juubelit suurejoonelise etendusega. Kui sa tahad osa saada sellest suursündmusest, siis tule SIXTINA stuudiosse õppima juba kohe alates septembrist!

Esimesed treeningud ja katsed eliitrühmadesse algavad juba augustis.

VÕTAME VASTU ÕPILASI JÄRGMISTESSE RÜHMADESSE:

TANTSUSTUUDIO:

ALGAJAD 7-12 , EDASIJÕUDNUD 7-12

ALGAJAD 13-19, EDASIJÕUDNUD 13- 19

Sir N esindusgruppi võtame katsete alusel eelneva tantsuoskusega liikmeid vanuses 15-25.

MODELLISTUUDIO: 7-12 ja 13-19

(kõndimisõpetus, poseerimine laval ja fotodel, meigiõpetus, soenguõpetus, käitumisõpetus, moeetendused, stiiliõpetus).

Õppetasu on 29 € kuus (4 tundi nädalas) ja 33 € kuus (6 tundi nädalas).

Õppetasu täiskasvanuile on 50 € kuus (4 tundi nädalas).

Vaata ka videosid SIIN ja SIIN.

Uuemad videod:

Juhendaja Tiina Jantson
telefon: 56568923

tiina.jantson@kanuti.edu.ee


Liisa Humonen- õpetaja

liisa.humonen@kanuti.edu.ee

tel: 58331251


Mõned arvukatest aukirjadest:


Registreeru huviringi