SIXTINA tantsu- ja modellistuudio Tiina Jantson

SIXTINA Tantsu- ja Modellistuudio alustas juba oma 32. hooaega. Sellel õppeaastal on meil mitmeid uuendusi ja lisandunud ka väga huvitavaid uusi treenereid. Trennid toimuvad kõigil nädalapäevadel ja kellel huvi on, saab nüüd valida vastavalt oma vanusekategooriale just milline päev ja trenn talle kõige rohkem sobib.

Meie stuudio alustab esimeste trennidega ja ka uutele proovitreeningutega alates 3. september oma tavalistel aegadel nagu eelmiselgi aastal:

R 03.09 16:00-17:30 Modellindus kõik vanuserühmad
P 05.09 12:00 -14:00 Jazz, Broadway, Contemporary esindusgrupi katsed

E 06.09. 16:00-17:30 Tänavatants Lasterühm vanuses 7-12
17:30-19:00 Tänavatants Juuniorite rühm vanuses 12-15
19:00-20:30 Jazz Funk Suurte rühm vanuses alates 16

T 07.09. 16:30-18:00 Voque Juuniorid ja Suured

K 08.09 !6:00-17:30 Showtants Lasterühm vanuses
17:30 -19:00 Jazz, Broadway Juuniorid ja Suured
19:00-20:30 Jazz Funk Suurte rühm vanuses alates 16

R 10:09 16:00 -17:30 Modellindus kõik vanuserühmad
18:00 -19:30 Showtants Suurte rühm

L 11:09 14:00 – 16:00 Heels Suurte rühm
16:00 18:00 Esindusgrupi katsed

Nende paljude aastate jooksul on meie juures õppinud tuhandeid lapsi ja noori.

Meie õppeprogrammi põhirõhk on asetatud laste ja noorte igakülgsele füüsilisele ja esteetilisele harimisele, et kasvatada tõeliselt harmoonilist ja kaunist noort inimest, kes neid teadmisi ja oskusi kasutades oskab kogu elu enda eest hoolitseda ja alati julgelt esineda elulaval.

SIXTINA treeningud annavad eelkõige kauni rühi, hea tantsuoskuse ja tugeva füüsilise koormuse. Erinevate tantsustiilide oskust ja modellitöö teadmisi saavad meie õpilased näidata arvukatel esinemistel, võistlustel, festivalidel ja kontserditel.

Paljud tänaseks meil ja ka suures maailmas kuulsust võitnud eestlasi on alustanud oma karjääri just SIXTINAst, nagu modell Carmen Kass, paljud teised Eesti missid ja modellid, moekunstnik Aldo Järvsoo, stilist Jana Hallas, poliitik Evelin Sepp jne.

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi – ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilužürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.


Eghert Sören Nõmm

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Teine noor treener Kertu Raja on aastaid juba õpetanud Kaunite Kunstide Koolis tantsimist.

Ta on osalenud paljudes tantsuetendustes ja muusikalides. Koos Eghert- Sören Nõmmega lavastasid nad juba mitmeid aastaid tagasi ka tantsuetenduse “Romeo ja Julia”, mis pälvis Eesti Muusikateatrite festivali Grand Prix auhinna.

Kertu on ka osalenud Eesti Iluduskuninganna võistlusel ja saanud Miss Talent tiitli, mis andis talle võimaluse esindada Eestit Miss SuperTalent Of The World võistlusel Seoulis, kus ta võitis Dancing Queen tiitli.

Meie noored tantsijad on oma andekusega võitnud suuri rahvusvahelisi võistlusi ja toonud Eestisse kõrgeid auhindu. Meie eliitgrupp “SirN” on mitmekordne IDO (International Dance Organization) Eesti Meister, WDF (World Dance Federation) Euroopa ja Balti riikide meister erinevates tantsukategooriates.


Sixtina õpilased koos Tiina Jantsoniga

Kui sul on rahuldamatu kirg tantsu ja ilumaailma vastu, siis Sixtina Tantsu- ja Modellistuudio on just õige koht selliselele noorele, kes tahab kohtuda erinevate tantsugurudega ning nende juhendamisel endast kõik rõõmud ja mured välja tantsida. Meie Tantsustuudios õpetatakse järgmisi tantsustiile: Showtants, Hip Hop, Jazz-Funk, Heels, House, Contemporary, NewStyle, Dance Hall, Vogue jne.

Maikuus 2020 tähistame oma 30. juubelit suurejoonelise etendusega. Kui sa tahad osa saada sellest suursündmusest, siis tule SIXTINA stuudiosse õppima juba kohe alates septembrist!

Esimesed treeningud ja katsed eliitrühmadesse algavad juba augustis.

VÕTAME VASTU ÕPILASI JÄRGMISTESSE RÜHMADESSE:

TANTSUSTUUDIO:

ALGAJAD 7-12 , EDASIJÕUDNUD 7-12

ALGAJAD 13-19, EDASIJÕUDNUD 13- 19

Sir N esindusgruppi võtame katsete alusel eelneva tantsuoskusega liikmeid vanuses 15-25.

MODELLISTUUDIO: 7-12 ja 13-19

(kõndimisõpetus, poseerimine laval ja fotodel, meigiõpetus, soenguõpetus, käitumisõpetus, moeetendused, stiiliõpetus).

Sixtina tantsuõpetaja Kertu Raja

9-aastaselt alustas ta treeninguid Terje Treimanni Tantsustuudio Carina rühmas, kus kasvas tal tõsisem huvi tantsutehnika ja tantsimise vastu üldiselt. 16-aastaselt liitus Kertu Kristin Pukka ja Eneli Rüütli showgrupiga Unique Act ning sealt alates on ta üles astunud nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel lavadel, seriaalides ja filmides. Hetkel õpib Kertu Tallinna Ülikoolis pedagoogikat.

Praeguseks on Kertust saanud vabakutseline koreograaf, töötades erinevates stuudiodes/ koolides. Kertu stiilideks on jazz, Broadway jazz ja kaasaegne tants. Kõige enam lähtub Kertu muusikast ning selle harmooniast ja õpetab lapsi kuulama ja kuulma muusika sõnumit. Tantsutehnikat peab ta samuti väga oluliseks, seega üritab ta enda õpilastele alati edasi anda klassikalise tantsu aluseid. Õpilastes hindab Kertu loovust ja iseseisvat mõtlemist ning töökust.

Saavutused:
Aastal 2011 pälvis Kertu Ülevabariigilise Noorte muusikateatrite „Noor koreograafi“ tiitli, aastal 2012 pärjati Kertu „Noore Kultuuritegija“ tiitliga. 2016.a. pärjati Kertu “Miss Talent” tiitliga Hiinas. 2017. aasta sügusel esilinastus Kertul esimene tantsufilm “Teekond Tundmatusse”. 2018. aastal sai Kertu tantsufestivalil “Kuldne Karikas” II koha täiskasvanute show-tantsu soolo kategoorias ja laste loovtants saavutas 2.koha tantsuga ,,Kui aega oli veel mängimiseks…”

2019.aastal pälvis Kertu Koolitantsul 4.-6. vanuseklassi (kaasaegse jazzi) laureaadi tiitli kavaga “Juurtest eemale” ning 6.-9. vanuseklassi nominendi tiitli kavaga “Varjud”. Kava “Ahh, unusta need poisid” pälvis nii Eestis kui ka välismaal mitmeid auhinnalisi kohti.

Samuti on tema  õpilased võitnud mitmetel võistlustel auhinnalisi kohti soolode ja duodega, ka selle üle on ta väga uhke!

Kertu põhimotoks on: „The greatest thing you’ll ever learn is just to love and be loved in return.“ Toulouse-Lautrec (“Suurim asi, mida elus õppida on armastada ja olla armastatud”).

Õppetasu on 24 € kuus (4 tundi nädalas) ja 28 € kuus (6 tundi nädalas).

Õppetasu täiskasvanuile on 45€ kuus (4 tundi nädalas).

Vaata ka videosid SIIN ja SIIN.

Uuemad videod:

Juhendaja Tiina Jantson
telefon: 56568923

tiina.jantson@kanuti.tln.edu.ee

Kertu Raja- õpetaja

tel.5377 1351

kertu.raja@kanuti.tln.edu.ee


Mõned arvukatest aukirjadest:


Registreeru huviringi