SIXTINA tantsu- ja modellistuudio Tiina Jantson

SIXTINA Tantsu- ja Modellistuudio alustas juba oma 31. hooaega. Sellel õppeaastal on meil mitmeid uuendusi ja lisandunud ka väga huvitavaid uusi treenereid. Trennid toimuvad kõigil nädalapäevadel ja kellel huvi on, saab nüüd valida vastavalt oma vanusekategooriale just milline päev ja trenn talle kõige rohkem sobib. Meie tunnid toimuvad Tallinna Kanutiaia Huvikoolis järgnevalt: (TUNNIPLAAN ON MUUTMISEL JA TÄPSUSTUB PEAGI)

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

LAUPÄEV

MEIE UUS URBAN CONTEMPORARY TREENER JANETTE NORKKO:

Janette on vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli ning ka Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna BA. Samuti on ta ennast arendanud nii Eesti kui ka mitmete välismaa koreograafide käe all ning osalenud erinevates projektides, sealhulgas tantsinud ka Rahvusooper Estonias. Saanud osa mitmel hooajal Lukas McFarlane’i SEEDS programmis ning tema muudes tegemistes. Hetkel annab ta tunde Tallinnas ja käib ennast täiendamas ning projekte tegemas ka Inglismaal.
tunnist:
“Koreograafias segan tihti erinevaid contemporary stiile ja pean oluliseks isikliku liikumiskeele arendamist ning vabadust interpreteerida. Hindan puhtust ja mängulisust mis on põimitud tunnetusliku emotsiooniga.”

MEIE UUS STREET TREENER KARLI HAAVA:

Alustasin tantsimisega 11 aastat tagasi. Selle aja jooksul olen olnud nii tantsija, kui ka tantsuõpetaja erinevates Eesti tantsukoolides. Lisaks sellele olen osa võtnud erinevatest tantsuga seotud projektidest ning käinud end arendamas ka mujal maailmas nagu näiteks USA’s, Kreekas, Horvaatias, Londonis, kus viimases omandasin ka tantsu ja koreograafia alase hariduse.
Minu loomingus on väga suur osa erinevatel tänavatantsu stiilidel, mis vahel on põimitud paraja annuse kaasaegse tantsuga. Mulle meeldib kombata tundmatuses ning proovida uusi asju. Ma hindan väga töökust ja inimeste soovi ja tahet pidevalt areneda. Seetõttu on ka minu looming pidevas muutumises ja arengus.

MEIE UUS SHOW TREENER MARIS OOTSIG:

Maris on tantsinud juba väikesest peale ning on omandanud kogemust erinevates lavatantsudes. Sündinud Showtantsude Queen on mitmekülgsust arendanud ka streedi, contemporary, broadway ja jazzantsude suunal ning arendab end pidevalt edasi uusi väljakutseid vastu võttes.
Oma arengut tantsijana on Maris edendanud ka USAs, Horvaatias, Itaalias ja Hispaanias osaledes erinevatel workshop’idel ja laagrites. Samuti on treeninud väga paljude kuulsate koreograafide käe all nagu EZtwins, Niclas Milling, Ivan Keim jt.
Tantsijana on saavutanud Maris kolmekordse võidu Kuldse Karika Mix’is ning premeeritud Tartumaa parimaks tantsijaks Koolitantsul. Kaasa on löönud ta ka saates “Su nägu kõlab tuttavalt” ning esinenud Eesti artistidega nagu Tanja Mihhailova-Saar, Getter Jaani ja Rolf Roosalu jt.
Treenerina on töötanud ja üles kasvanud ta Shaté Tantsukoolis ning koreograafina lavale toonud kavu juba üle 10 aasta. Marise lavastused on saavutanud Eestis ning ka välisvõistlustel konkurentsitihedas arvestuses kõrgeid kohti.

Nende paljude aastate jooksul on meie juures õppinud tuhandeid lapsi ja noori.

Meie õppeprogrammi põhirõhk on asetatud laste ja noorte igakülgsele füüsilisele ja esteetilisele harimisele, et kasvatada tõeliselt harmoonilist ja kaunist noort inimest, kes neid teadmisi ja oskusi kasutades oskab kogu elu enda eest hoolitseda ja alati julgelt esineda elulaval.

SIXTINA treeningud annavad eelkõige kauni rühi, hea tantsuoskuse ja tugeva füüsilise koormuse. Erinevate tantsustiilide oskust ja modellitöö teadmisi saavad meie õpilased näidata arvukatel esinemistel, võistlustel, festivalidel ja kontserditel.

Paljud tänaseks meil ja ka suures maailmas kuulsust võitnud eestlasi on alustanud oma karjääri just SIXTINAst, nagu modell Carmen Kass, paljud teised Eesti missid ja modellid, moekunstnik Aldo Järvsoo, stilist Jana Hallas, poliitik Evelin Sepp jne.

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi – ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilužürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.


Eghert Sören Nõmm

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli. Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana, on ka maailmakuulsa Eesti artisti Kerli lavashow koreograaf ja üks tantsijatest. Eghert on osalenud ka ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Teine noor treener Kertu Raja on aastaid juba õpetanud Kaunite Kunstide Koolis tantsimist.

Ta on osalenud paljudes tantsuetendustes ja muusikalides. Koos Eghert- Sören Nõmmega lavastasid nad juba mitmeid aastaid tagasi ka tantsuetenduse “Romeo ja Julia”, mis pälvis Eesti Muusikateatrite festivali Grand Prix auhinna.

Kertu on ka osalenud Eesti Iluduskuninganna võistlusel ja saanud Miss Talent tiitli, mis andis talle võimaluse esindada Eestit Miss SuperTalent Of The World võistlusel Seoulis, kus ta võitis Dancing Queen tiitli.

Meie noored tantsijad on oma andekusega võitnud suuri rahvusvahelisi võistlusi ja toonud Eestisse kõrgeid auhindu. Meie eliitgrupp “SirN” on mitmekordne IDO (International Dance Organization) Eesti Meister, WDF (World Dance Federation) Euroopa ja Balti riikide meister erinevates tantsukategooriates.


Sixtina õpilased koos Tiina Jantsoniga

Kui sul on rahuldamatu kirg tantsu ja ilumaailma vastu, siis Sixtina Tantsu- ja Modellistuudio on just õige koht selliselele noorele, kes tahab kohtuda erinevate tantsugurudega ning nende juhendamisel endast kõik rõõmud ja mured välja tantsida. Meie Tantsustuudios õpetatakse järgmisi tantsustiile: Showtants, Hip Hop, Jazz-Funk, Heels, House, Contemporary, NewStyle, Dance Hall, Vogue jne.

Maikuus 2020 tähistame oma 30. juubelit suurejoonelise etendusega. Kui sa tahad osa saada sellest suursündmusest, siis tule SIXTINA stuudiosse õppima juba kohe alates septembrist!

Esimesed treeningud ja katsed eliitrühmadesse algavad juba augustis.

VÕTAME VASTU ÕPILASI JÄRGMISTESSE RÜHMADESSE:

TANTSUSTUUDIO:

ALGAJAD 7-12 , EDASIJÕUDNUD 7-12

ALGAJAD 13-19, EDASIJÕUDNUD 13- 19

Sir N esindusgruppi võtame katsete alusel eelneva tantsuoskusega liikmeid vanuses 15-25.

MODELLISTUUDIO: 7-12 ja 13-19

(kõndimisõpetus, poseerimine laval ja fotodel, meigiõpetus, soenguõpetus, käitumisõpetus, moeetendused, stiiliõpetus).

Sixtina tantsuõpetaja Kertu Raja

9-aastaselt alustas ta treeninguid Terje Treimanni Tantsustuudio Carina rühmas, kus kasvas tal tõsisem huvi tantsutehnika ja tantsimise vastu üldiselt. 16-aastaselt liitus Kertu Kristin Pukka ja Eneli Rüütli showgrupiga Unique Act ning sealt alates on ta üles astunud nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel lavadel, seriaalides ja filmides. Hetkel õpib Kertu Tallinna Ülikoolis pedagoogikat.

Praeguseks on Kertust saanud vabakutseline koreograaf, töötades erinevates stuudiodes/ koolides. Kertu stiilideks on jazz, Broadway jazz ja kaasaegne tants. Kõige enam lähtub Kertu muusikast ning selle harmooniast ja õpetab lapsi kuulama ja kuulma muusika sõnumit. Tantsutehnikat peab ta samuti väga oluliseks, seega üritab ta enda õpilastele alati edasi anda klassikalise tantsu aluseid. Õpilastes hindab Kertu loovust ja iseseisvat mõtlemist ning töökust.

Saavutused:
Aastal 2011 pälvis Kertu Ülevabariigilise Noorte muusikateatrite „Noor koreograafi“ tiitli, aastal 2012 pärjati Kertu „Noore Kultuuritegija“ tiitliga. 2016.a. pärjati Kertu “Miss Talent” tiitliga Hiinas. 2017. aasta sügusel esilinastus Kertul esimene tantsufilm “Teekond Tundmatusse”. 2018. aastal sai Kertu tantsufestivalil “Kuldne Karikas” II koha täiskasvanute show-tantsu soolo kategoorias ja laste loovtants saavutas 2.koha tantsuga ,,Kui aega oli veel mängimiseks…”

2019.aastal pälvis Kertu Koolitantsul 4.-6. vanuseklassi (kaasaegse jazzi) laureaadi tiitli kavaga “Juurtest eemale” ning 6.-9. vanuseklassi nominendi tiitli kavaga “Varjud”. Kava “Ahh, unusta need poisid” pälvis nii Eestis kui ka välismaal mitmeid auhinnalisi kohti.

Samuti on tema  õpilased võitnud mitmetel võistlustel auhinnalisi kohti soolode ja duodega, ka selle üle on ta väga uhke!

Kertu põhimotoks on: „The greatest thing you’ll ever learn is just to love and be loved in return.“ Toulouse-Lautrec (“Suurim asi, mida elus õppida on armastada ja olla armastatud”).

Õppetasu on 24 € kuus (4 tundi nädalas) ja 28 € kuus (6 tundi nädalas).

Vaata ka videosid SIIN ja SIIN.

Uuemad videod:

Juhendaja Tiina Jantson
telefon: 56568923

tiina.jantson@kanuti.tln.edu.ee

Kertu Raja- õpetaja

tel.5377 1351

kertu.raja@kanuti.tln.edu.ee


Mõned arvukatest aukirjadest:


Registreeru huviringi