Basskitarri õpe Ervin Sokk UUS RING

Basskitarri tundides õpime tundma basskitarri ja selle eripärasid, erinevaid mängutehnikaid, muusikastiile ja ka bassimänguks vajalikku muusikateooriat. Ringiga saavad liituda õpilased igas vanuses. Eelnev mängukogemus või kokkupuude muusikaga pole vajalikud, saame alustada ka täiesti algusest (ja seda igas vanuses). 

Õppeaasta kestab septembrist maikuuni.

Õpetasin basskitarri Kanutiaia Huvikoolis ka aastatel 2017-2018, kuid kolisin siis Islandile elama, kus viibisin lõpuks kokku 4,5 aastat.

Islandil töötasin Húsavíki nimelises linnas samuti pilliõpetajana ja minu peamiseks instrumendiks oli endiselt basskitarr, kuid lisaks sellele hakkasin juhendama ka bändi- ja ansamblitunde ning õpetasin baastasandil ka elektrikitarri ja trummikomplekti.

2023. aasta kevadel naasin Eestisse elama ning jätkan nüüd suurima hea meelega taas Kanutiaia Huvikoolis töötamist. Oma õpetamises katsun igale õpilasele läheneda võimalikult individuaalselt ja seega koostan tundides mängitava repertuaari nendest lugudest ja stiilidest mis eelkõige õpilast ennast enim huvitavad.  

2016. aastal lõpetasin Georg Otsa nim. Tallinna muusikakooli basskitarri erialal. Minu õpetajateks on olnud nii Raul Vaigla, Marti Tärn kui ka Viljar Norman. Eelnevalt omandasin Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi pedagoogikas, mille lõpetasin aastal 2012. Enne Otsa kooli minemist õppisin bassi iseseisvalt ning mängisin aastaid erinevates rock-bändides, nagu nt Paha Polly & Abandoned Elysium. Samuti olen käinud ka paljudes peo- ja tantsubändides asendusbassistiks ja teinud koostööd bändidega Dance-o-Phones, Kruuv, Lucky Jeans, Dopamiin, Margus Vaher band, Feel Good jt. 

Õpe toimub eesti keeles, soovi korral ka inglise keeles.

Ringi tasu on 45 eurot, täiskasvanuile 60 eurot. 

Telefon +372 56 668 799 , e-mail: ervin.sokk@kanuti.edu.ee


Registreeru huviringi