Laste ja noorte äriõpe (vene keeles)

Esimene kokkusaamine 12. sept. 2020 kell 12.00.

Noorteprojektist “Õpime loodusega” osavõtjad veebruar 2019

Loe projekti “Õpime loodusega” kohta lähemalt klikates lingil.

1990. aastal loodud Laste Ärikool kannab alates 2008.a õppeaastast nimetust Laste- ja Noorte Ärikool. Üksus on loodud õpilastele, et omandada kaasaegseid ja tulevikujuhile vajalikke teadmisi, mida õpetavad mitmed õpetajad ning kus õpilastel on võimalik valida lisaaineid.

Laste- ja Noorte Ärikooli ülesanded:

  • võimekate noorte valik ja neile varajane teadmiste andmine mänedzheri kui inimeste juhtimisala professionaali elukutsest;
  • mänedzheriomaduste kujundamine õppurites;
  • õpilaste tutvustamine kaasaegse informatsiooniga majandusest ja juhtimisest, õpilaste ettevalmistamine ja abistamine orienteerumisel tulevikuelus;
  • individuaalse töö läbiviimine, et jõuda iga üksiku õpilaseni;
  • õpilastele vaba aja veetmise võimaldamine;
  • õpivõimaluste laiendamine valikainete näol;
  • õppurite integreerimine Eesti ühiskonda õppeainete ja ürituste läbiviimise kaudu;
  • kooli vilistlaste ettevalmistamine õpilastega suuremate ürituste, tegevusmängude jm läbiviimiseks.

Põhisuunad

  • Ökonoomika ja õpilasfirmad;
  • Ettevõtluse alused;
  • Praktiline arvutikasutamine ja programmid;
  • Psühholoogia alused ja suhtlemine;
  • Pangandus;

Õppimine kestab 2-3 aastat, algab septembris ja lõpeb mais. Süstemaatilise õppetöö läbiviimiseks moodustatakse püsiva õpilaskonnaga rühmad õppetöö mahuga 6 kuni 8 tundi nädalas. Õppetöö toimub vene keeles.
Õppetasu 28 € kuus(6 tundi nädalas), 30 € kuus (8 tundi nädalas).

Rohkem pilte vaata SIIN ja SIIN

Juhendajad:

Irina Moronova  irina.moronova@kanuti.tln.edu.ee
Marina Uleksina marina.uleksina@kanuti.tln.edu.ee
Tatjana Uleksina telefon 56684927 tatjana.uleksina@kanuti.tln.edu.ee
Valeri Komendantov tel 58059559 valeri.komendantov@kanuti.tln.edu.ee
Valeri Timofeev telefon 56481653 valeri.timofeev@kanuti.tln.edu.ee
Deniss Šerstnjov telefon 5118554 deniss.serstnjov@kanuti.tln.edu.ee
Svetlana Borta telefon 5834 7373 svetlana.borta@kanuti.tln.edu.ee

Ringi õppetöö korralduse ja tunniaegade kohta täpsema info saamiseks võtke palun ühendust õpetajaga.


Registreeru huviringi