Butafooria Mirjam Kalamees UUS RING

Huviringi sihtgrupp: 9-. 19. eluaastat

Butafoorsed esemed
Meisterdame olemasolevatest materjalidest (paber, kips, liimid) realistlikke esemeid nagu näiteks puuviljad, tordilõigud või hoopis praemuna. Selle käigus õpime tundma erinevaid materjale, vormivõtmist ja maalimist.


Maski tegemine Kasutame papjeemašee tehnikas võtteid, et luua põnevaid teatraalseid maske, mida lapsed kanda saavad. Kasutame paberit, liime, erinevaid leitud esemeid ja looduslike materjale (sammal, lehed, oksad, liiv).
Maketiehitus
Kuidas valmib üks makett? Maketiehitus on omaette kunst ja selleks õpime tundma loomisprotsessi. Laps saab teha maketi enda toast või ühistööna ehitame hoopis enda unistuste linna. Selle käigus teeme fotosid, õpime kasutama mõõtkava ja erinevaid materjale. Õpime viise, kuidas meisterdada miniatuurseid nööpnõeltest puid või hoopis jäätisepulkadest koolilauda. Maketi ehitamine õpetab ruumi nägema teistmoodi ning aitab ühendada teadmisi matemaatikast, kunstist, käsitööst ning ajaloost.

Butafooria huviringisringis õpime kasutama erinevaid tuttavaid ja mittetuttavaid materjale ning tehnikaid. Selle käigus arendame loomingulisust ja oskusi, kuidas luua otsas lõpuni olemasolevatest materjalidest uus ese. Saame inspiratsiooni enda ümbrusest ja paneme proovile ka koostööoskuse, luues koos ühismaketi. Õpime mõõtma, kavandama ja olema loomisprotsessis. Oleme justkui leiutajad, kes fantaasiat kasutades loovad olemasolevast midagi täiesti uut!

Õppetasu on 33 € kuus (4 tundi nädalas)

Õpetaja: Mirjam Kalamees

 E-mail: mirjam.kalamees@gmail.com

 Telefon: +372 58182217


Registreeru huviringi