Tunnustus joonistusvõistlusel “Ukraina Heaks”

Vabariigi sünnipäeva eelõhtul, 23.veebruaril, toimus Mustpeade Majas pidulik kontsert, mille korraldas Pille Lille Muusikute Fond. Kontserdil tunnustati ka PLMFi algatatud laste joonistusvõistluse “Ukraina Heaks” parimaid töid. Konkursile saabus ligikaudu 100 võistlustööd koolidest üle Eesti – Audrust, Valgast, Saaremaalt, Tartust, Tallinnast ja mujalt. Võistlus loodi eesmärgiga kutsuda Eesti õpilasi kaasa mõtlema ja teadvustama Ukraina laste olukorda praeguses sõjakriisis ning ühtlasi arendama oma kunstialast potensiaali ka teiste laste innustamiseks. Rõõmsa üllatusena osutus esimese koha vääriliseks meie huvikooli moeillustratsiooni ringi õpilase Mai Puusepa töö. Palju õnne tublile noorele kunstnikule ja tema juhendaja Liivika Põvat-Strausile!