Muusikaõppe õpilaste tunnustuskontsert

Head sõbrad! Kolmapäeval, 17. mail 2023 toimus meie huvikooli II ja III k. saalides muusikaõppe õpilaste tunnustuskontsert. Meeleolukal ja kaunil kontserdil esinesid: Lasteteater “Väike Ooper” ja Vokaaliring (õp. Olga Bunder, õp. Edita Krilavičiene); Klaveriõppe ringid (õp. Veera Kudrina, õp. Mari-Ann Bruncrona, õp. Ave Ott); Ukulele õpe (õp. Linda Kelder); Flöödi- ja plokkflöödiring (õp. Eda Jürisoo); Poplauluring Un Canto (õp. Maria Kondratjeva); Viiuliõpe Suzuki meetodil (õp. Riina Lõhmus); Kandle- ja plokkflöödiõpe (õp. Piia Maasikas); Akustilise kitarri õpe (õp. Siim Leppik, õp. Martin Tamm); Basskitarri õpe (õp. Karl Tammaru); Trummiõpe (õp. Priit Arge). Suur tänu õpilastele ja õpetajatele!