Eesti Noorte Pianistide Konkurss “Eesti kõla XI”

1.-4.12.2022 toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis (MUBA) Eesti Noorte Pianistide Konkurss “Eesti kõla XI”. Osales 108 noort pianisti 28 muusikakoolist üle Eesti. Osalejate ettevalmistusega tegeles kokku 60 pedagoogi. Võistlust hindas 3-liikmeline rahvusvaheline zürii, koosseisus Ivari Ilja (Eesti, EMTA), Rebekka Angervo (Soome, Sibeliuse akadeemia, Espoo Muusikakolledz) ja Vaida Kirvelyte (Leedu, M.K.Ciurlionise nim. Kunstide Kool). Kanutiaia Huvikoolist osalesid klaveriõpetajad Mari-Ann Bruncrona ja Ave Ott oma õpilastega. Õp. Mari-Ann Bruncrona õpilane Agu-Martin Tammar (IV B vanuserühm) sai diplomi, edukalt esinesid ka õp. Ave Otti õpilased Mirete Mutso (IV B vanuserühm) ja Jarl Justus Hellat (V B vanuserühm).