Suur omaloominguline koolivaheajamäng õpilastele „Nii ma mõtlen ja teen!“

Võidutöö on selgunud!

Autor: Frank Raiend, 2. klass.

Õnnitleme!

Head sõbrad, kutsume osalema!

Suur omaloominguline koolivaheajamäng õpilastele „Nii ma mõtlen ja teen!“ 18. – 26.04.2020

Kutsume Sind osalema koolivaheaja omaloomingumängus! Igast vanusegrupist valib žürii kuni 3 võitjat ning jagab ka auhindu!

Selleks, et osaleda:

• Pildista midagi põnevat ja saada meile! See võib olla ka fotoseeria. Teema võid valida ise – oma lemmiktegevus ja harrastus, ettevõtmine koos perega, leiutis, tegevus looduses, kunst ja joonistamine, käsitöö ja nii edasi. Fantaseeri julgelt ise, loo midagi põnevat ning saada sellest foto(d) meile.

Filmi telefoniga klipp ja saada meile!

• Klipi pikkus võiks olla kuni 2 minutit. Sisuks võib olla oma loodud film, etendus, pillimäng või oma muusikapala esitamine, trikk,  loo jutustamine, intervjuu pereliikmega, söögitegemise õpetus või veel hoopis midagi muud! See mis Sul hästi välja tuleb ja mida sooviksid jagada!
  • Võibolla soovid aga kirjutada oma loo, jutu, luuletuse, raamatu või näitemängu? Ka sellega saad osaleda. Lihtsalt saada meile!
  • Aga võibolla on Sul mingi oma põnev idee, millega sooviksid osaleda? Lase mõtetel vabalt lennata! Saada see meile ja osale! Lihtne, eks?

Vanusegrupid:

• 1.-4. klass
  • 5.-9. klass
  • 10.-12. klass

Osalemiseks foto ja tekstimaterjaliga saada see meilile kanuti@kanuti.tln.edu.ee

Meili lisa kindlasti:

1. Ees- ja perekonnanimi
  2. Kool
  3. Klass
  4. Kontakttelefon
  5. Meiliaadress

Filmi- ja videomaterjali laadimiseks tee järgnev:

1. Loo video
2. Logi gmailiga (google kontoga) sisse
3. Vali Youtube app
4. Vajadusel loo oma Youtube kanal
5. Vali video
6. Pane videole sobiv pealkiri ja kirjeldus
7. Privaatsusseadeteks vali soovitavalt REGISTRIVÄLINE
8. Lae video üles (see võib aega võtta)
9. Kopeeri üleslaetud video link
10.Saada link oma andmetega (ees- ja perekonnanimi, kool, klass, kontakttelefon, meiliaadress) varustatult kanuti@kanuti.tln.edu.ee

Tähelepanu!

Mängus saab osaleda ning omaloomingulisi töid saata alates 18. aprill 2020 kell 12.00 kuni 26. aprill kell 21.00!

Võtjad selguvad esmaspäeval, 27. aprillil kell 15.00. Nimed avaldatakse koduleheküljel. Võitjatega võetakse ühendust!

Soovime  fantaasiarikast mõttelendu ning head osalemist meie omaloomingukonkursil!

Tervitustega

Tallinna Kanutiaia Huvikooli õpetajad