Lilleseade ring Meelika Randma UUS RING

Lilleseadmise ja dekoreerimise huviringi ootan lapsi ja noori alates 11-aastast.

Ring toimub alates septembrist esmaspäeviti ja kolmapäeviti, kokku 4 akadeemilist tundi nädalas, ajavahemikul 17.00-18.30

Lilleseadmise kunst on üks viis oma loovuse väljendamiseks. Taimematerjaliga töötamine on väga inspireeriv ja mitmekülgne protsess, mille tulemusena valmib kordumatult kaunis loovtöö. Õigeid töövõtteid kasutades on võimalik looduses leiduva materjaliga luua interjööri eriilmelisi täiendusi ja lasta nii fantaasial vabalt lennata. Praktilised teadmised lilleseadmises aitavad olla elusloodusega paremas kontaktis ja arendavad seeläbi käelist tegevust. Lillemaailmas on väga tähtsal kohal huvi taimede vastu, seetõttu on oluline tutvust teha meid ümbritseva elusloodusega ja suhtuda ilu loomisesse keskkonnasäästlikult.

Huviringis osalejale:

  • Tutvume erinevate taimematerjaliga (kuivmaterjal, marjad, pähklid, lõikelill, potilill, kunstmaterjalid jm.)
  • Tutvume lilleseade stiilidega, tehnika ja töövõtetega
  • Valmistame erinevaid lilleseadeid ja kompositsioone vastavalt hooajale ja tähtpäevadele
  • Ruumikujunduse/dekoreerimise õpetamine ja ühisloomised/praktikad
  • Arendame loovat mõtlemist iseseisvate tööde teostamisel
  • Plaanide visandamise kunst

Loe lisaks õppekava kohta SIIT

Minust:

Olen oma loodud ettevõttes Melandia tegutsenud dekoraatori ja floristina üle 10 aasta. Lisaks täiendanud oma teadmisi Eesti Floristikakooli kursustel ja võtnud osa erinevates suurprojektidest, palju õppinud ning praktiseerinud ka omal käel. Leian, et omakogemus on mind aidanud pingelistes olukordades lahenduse leidmisel, sest tihtipeale on iga dekoratsioon või projekt väga omanäoline ja vajab justkui uusi teadmisi. Leidlikkus ja julgus on projektide teostamisel suureks abiks. Lisaks olen juhendanud aastaid ka erinevaid käsitööringe ja tegelenud erinevate ruumikujundustega (lahendustega). Lisaks valmistan suurüritusele butafoorilisi kaunistusi ning tegelen maalikunstiga, mida sageli omavahel teadlikult ka ühendan. Leian, et lilled on üks viis oma tundeid ja mõtteid väljendada – neid teadlikumalt kasutades on võimalik luua väga kauneid ruumilahendusi. Annan meeleldi edasi oma teadmisi ja aitan “oma visiooni” kujunemisel. Tunnen siirast rõõmu, kui näen õpilase silmis sama sära, mis mindki loomisel aitab!

Tule õpi uusi oskusi, mis annavad edaspidiseks palju võimalusi oma loovate mõtete teostamiseks!

Õppetasu on 33 € kuus (4 tundi nädalas).

Õpetaja: Meelika Randma

E-post meelika.randma@gmail.com

Telefon +372 59 035 919

Vaata lisaks:

https://www.instagram.com/melandia.lilled.deko

https://www.instagram.com/melandia.art


Registreeru huviringi