Pop-laul Mariann Leppik

Õppeaasta esimene kokkusaamine/infotund toimub kokkuleppel õpetajaga, osaleda võivad nii õpilased kui lapsevanemad. Huvi korral palume kirjutada õpetajale!

Pop-laulu ringis õpitakse kaasaegseid laule ning arendatakse õpilaste vokaaltehnilisi oskusi. Individuaaltunnis valitakse koostöös õpetajaga selline laul, mis aitaks arendada eelnevalt kokkulepitud individuaalseid eesmärke. Tegeletakse hääleseade, lavalise oleku ja lauldu mõtestamisega. Väikerühma tunnis saab treenida ansamblilaulu ja harmoniseerimist.

Pop-laulu ringi on oodatud õpilased alates 10ndast eluaastast.

Mariann Leppik on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli rütmimuusika laulu eriala ning täiendanud ennast Inglismaal, Brighton Institute of Modern Musicus (CertHE), Professional Musicianship (in vocals) erialal. Samuti on ta läbinud New York Vocal Coachingu vokaaliõpetaja kursuse, ning on sertifitseeritud hääleseade õpetaja. Tal on sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad Tallinna Ülikoolist.

Edmond Mäll TTÜ LIVE: “Viieraudne”

Tunniaegade kohta täpsema info saamiseks palume ühendust võtta õpetajaga.

Õppekavaga on ette nähtud osalemine väikerühmas ja individuaaltunnis. Palume täita avaldused mõlemasse gruppi!

Õppetasu 75 € kuus (pop laul väikerühmas õppemahuga 1 tund nädalas 30 € ja pop laul individuaaltund 1 tund nädalas 45 €).

Mariann Leppik

Tel. 57888740

mariann.leppik@kanuti.tln.edu.ee


Registreeru huviringi