SUVISED LAAGRID

NB! Laagrites osalejad ei pea tingimata olema huvikooli ringide õpilased, laager on avatud kõigile huvilistele. 🙂

Head sõbrad!
Registreerimine meie laagritesse on avatud.

 • Linnalaager 12.–28.06.2019 (12 tööpäeva). Tutvuge ja registreerige linnalaagrisse SIIN

Käskkirja linnalaagri osavõtutasude kehtestamise kohta leiete SIIN

 • Suvine laager tervistavate – arendavate harrastustega (teater, tants, meisterdamine) lastele- ja noortele 18.–24.08.2019 Karepal. Tutvuge ja registreerige SIIN

  LINNALAAGER Kanutiaia Huvikoolis 12. juuni – 28. juuni 2019 (12 tööpäeva).
  Laagri päev algab kell 9.00 ja lõpeb kell 17.00. Ootame lapsi ja noori vanuses 7-13 eluaastat.
  Programmis on arendavad tegevused huvikooli õpetajate juhendamisel ning erinevad mängud, võistlused, kultuuriasutuste külastused, ujumine veekeskuses. Iga päev soe lõunasöök. Laagri täpse kava avaldame järk-järgult selle täpsustumisel.
  Võimalus valida tuusikud alljärgnevalt:
  12. – 28. juuni -12 tööpäeva, 156€
  12. – 14. juuni -3 tööpäeva, 39€
  17. – 21. juuni -5 tööpäeva, 65€
  25. – 28. juuni -4 tööpäeva, 52€
  Rühmad avatakse eesti ja vene keelt kõnelevatele lastele. Registreerimisel palume märkida eelistus. Kaasa hea tuju ja riietus vastavalt ilmale.
  Arve laagri eest edastatakse alates maist Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.


 • SUVELAAGER KAREPAL  toimub 18.-24. august 20197- päevasesse laagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 6.-18. eluaastat. Laagri kasvatajateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Vastavalt oma erialale jagavad õpetajad Meelis Sekk, Andres Kask, Irina Tomingas, Victoria Rekk suvelaagris teadmisi teatri- ja liikumise, ning kunsti valdkondades. Tegevused toimuvad päevakava alusel.
  Laagri eesmärgiks on tervistav ja arendav puhkus – toimuvad meeskondlikud mängud ja võistlused, stiili- ja lõkkeõhtud, ühismatk. Ilusa ilma korral ujumine ja tegevused mererannas.
  Laagris on vetelpääste ja meditsiinitöötaja. Toitlustamine toimub 3 korda päevas, lisaks veel ka õhtuoode. Ööbimine 4-kohalistes kämpingutes ja „Roosas Villas“ (voodipesu on kohapeal olemas). Laagri tuusik maksab 156.00€.
  Arve saadetakse peale registreerimist Teie poolt märgitud meiliaadressile.


  Õpilaste loodud videoklipid kujutavad laagrisuve Karepal

Karepa klipp IV

Tere, head sõbrad! Ja nüüd avaldame meie Karepa laagri neljanda klipi, autoriteks meeskond "Morsad". Laagrisse on jäänud veel viimased vabad kohad – lisainfo www.kanuti.tln.edu.ee Mõnusat suve jätku ja kohtumiseni!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Reede, 20. juuli 2018

Karepa klipp III

Head sõbrad! On aeg avaldada 2017. aasta suvel valminud meeskonna "Peavalutabletid" klipp. Laagrikohad 2018 aastaks on viimastel nädalatel jõudsasti vähenema hakanud. Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 28. mai 2018

Karepa klipp II

Head sõbrad, Karepa laager 2018 kutsub! Järgmine klipp eelmise aasta laagrist meeskonnalt "Näksitrallid". Peagi uus üllatus!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 7. mai 2018

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Teisipäev, 17. aprill 2018