SUVISED LAAGRID

NB! Laagris osalejad ei pea tingimata olema huvikooli ringide õpilased, laager on avatud kõigile huvilistele. 🙂

Head sõbrad!
Registreerimine meie laagrisse on avatud.

Tutvuge Karepa laagri kodukorraga, laagrilise meelespeaga ning laagri päevakavaga.

 • Suvine laager tervistavate – arendavate harrastustega (teater, tants, meisterdamine) lastele- ja noortele 18.–24.08.2019 Karepal. Tutvuge ja registreerige SIIN
 • NB! Väljasõit Karepa laagrisse tellitud bussiga pühapäeval, 18. augustil 2019 kell 10.00 Mere puiesteelt, Vene Kultuurikeskuse lähedalt, Kanutiaia pargi kõrvalt (kohal palume olla kell 9.45). Laagrisse jõuame kell 12.00. Palume kaasa võtta bussiraha edasi-tagasi 16 eurot. Juhul, kui kasutate oma transporti, märkige see palun registreerimisvormil.

  SUVELAAGER KAREPAL  toimub 18.-24. august 2019

  7- päevasesse laagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 6.-18. eluaastat. Laagri kasvatajateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Vastavalt oma erialale jagavad õpetajad Meelis Sekk, Andres Kask, Irina Tomingas, Victoria Rekk suvelaagris teadmisi teatri- ja liikumise, ning kunsti valdkondades. Tegevused toimuvad päevakava alusel.
  Laagri eesmärgiks on tervistav ja arendav puhkus – toimuvad meeskondlikud mängud ja võistlused, stiili- ja lõkkeõhtud, ühismatk. Ilusa ilma korral ujumine ja tegevused mererannas.
  Laagris on vetelpääste ja meditsiinitöötaja. Toitlustamine toimub 3 korda päevas, lisaks veel ka õhtuoode. Ööbimine 4-kohalistes kämpingutes ja „Roosas Villas“ (voodipesu on kohapeal olemas). Laagri tuusik maksab 156.00€.
  Arve saadetakse peale registreerimist Teie poolt märgitud meiliaadressile.


  Õpilaste loodud videoklipid kujutavad laagrisuve Karepal

Karepa klipp IV

Tere, head sõbrad! Ja nüüd avaldame meie Karepa laagri neljanda klipi, autoriteks meeskond "Morsad". Laagrisse on jäänud veel viimased vabad kohad – lisainfo www.kanuti.tln.edu.ee Mõnusat suve jätku ja kohtumiseni!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Reede, 20. juuli 2018

Karepa klipp III

Head sõbrad! On aeg avaldada 2017. aasta suvel valminud meeskonna "Peavalutabletid" klipp. Laagrikohad 2018 aastaks on viimastel nädalatel jõudsasti vähenema hakanud. Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 28. mai 2018

Karepa klipp II

Head sõbrad, Karepa laager 2018 kutsub! Järgmine klipp eelmise aasta laagrist meeskonnalt "Näksitrallid". Peagi uus üllatus!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 7. mai 2018

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Teisipäev, 17. aprill 2018