Mudilaste loovusstuudio Kristina Vatter UUS RING

NB! Esimesed kokkusaamised lastevanematega ja lastega 29. augustil ja 6. septembril kell 17.30.

Uuest õppeaastast on oodatud mudilaste loovstuudiosse lapsed vanuses 4-7 eluaastat.

Mudilaste loovstuudios hakkavad toimuma käelised ja mängulised tegevused. Käeliste tegevuste all on plaanis kunsti ja meisterdamist teha. Veel on plaanis peale loominguliste ülesannete teha lastega ka liikumise mänge, et lapsele pakkuda vaheldust – nii kehale kui ka vaimule midagi.

Õpetuse eesmärgid on:

1. Et laps saaks ja suudaks end vabalt ja loominguliselt väljendada.

2. Fantaasia väljendamisoskuse arendamine

3. Ilumeele kujundamine

4. Käeliste oskuste arendamine

5. Mängulisus jne.

Õppeprotsessis on plaanis õppida erinevaid kunstitehnikaid, nagu näiteks hariliku pliiatsiga, värvipliiatsitega ja viltpliiatsitega joonistamine; värvidega maalimine. Samuti plastiliinist voolimine, erinevad ülesanded värvilistest paberitest, meisterdamisülesanded, ringmängud, muusikalised rütmiharjutused jne.

Enda kohta niipalju: olen lõpetanud Tartu kunstikooli, Eesti Kunstiakadeemia graafilise disaini eriala ja Tallinna Ülikoolis kunstiõpetaja eriala. Olen töötanud erinevate vanuses lastega juba üle 20 aasta. Olen saanud töökogemusi nii kunstisüvaõppega koolis kui kunstiringi juhendajana. Vabal ajal tegelen ka ise kunstiga.

Aasta tagasi tegin kunstiringe Tallinna kesklinna lasteaedades, seal olidki lapsed vanuses 4-7 aastat. See töö oli vaheldusrikas ja tore. Kuna lapsed on väga siirad ja loomingulised on mul endiselt soov mudilastega tegeleda.

Plaanis on avada hommikune rühm alates kella 11.00-st ning õhtune rühm alates kella 16.00-st. Tundide päevad ja kellaajad täpsustuvad septembrikuu esimeste tundide jooksul, arvestades lapsevanemate soove.

Õpetaja – Kristina Vatter
e-mail: tehnikum@gmail.com , telefon: +372 56 15 24 73

Õppetasu: 20 € kuus (4 tundi nädalas)


Registreeru huviringi