Akustilise kitarri õpe Heikki Lett UUS RING

NB! Seoses kohtade täitumisega on vastuvõtt sellesse huviringi lõppenud. Küsimuste korral palume ühendust võtta õpetajaga.

Huviring on mõeldud eelkõige 9-18 aastastele kitarrihuvilistele noortele, kuid oodatud on igas vanuses huvilised. Põhirõhk on individuaalsel lähenemisel ning edasijõudnutele ka väiksemates koosseisudes mängimine. Individuaalne lähenemine väljendub siinkohal üks-ühele tundides, kus prioriteediks võetakse õpilase arengutaseme ja soovidega arvestamine, et tagada võimalikult motiveeriv õppekeskkond ning kiire areng.

Olgu sooviks kas klassikalise suunaga noodiõpe või rock/pop žanris tabulatuuride järgi mängimine, vastavalt huvile saame proovida mõlemaid ning selgitada välja õpilase jaoks parima. Minu eesmärgiks on muuta õppetunnid ka üleüldiselt muusikalist silmaringi avardavateks kohtumisteks, mis koostöös instrumendiõppega tagaksid olukorra, kus ükski õpilane ei peaks kunagi tajuma tunnis käimist tüütu kohustusena.

Ise olen kitarri mänginud pea 13 aastat, alustades kunagi lastemuusikakoolis Robert Jürjendali käe all klassikalist kitarri õppides. Sellest ajast alates olen olnud tegev mitmetes muusikalistes projektides, töötanud vabakutselise muusikuna ka sooloartistina ning mänginud erinevates ansamblites nagu näiteks Misteerium ning Sadamasild. Olen olnud ka Kiili Noortekeskuse bändiringi juhendaja, kus õpetasin noortele nii kitarrimängu, laulmist kui ka muusika salvestamist.

Õpilasel võiks olemas olla oma pill. See tagab õpilasele võimaluse teha tunniväliselt iseseisvat tööd, mis on minu hinnangul efektiivseks arenguks ääretult tähtis. Selle võimaluse puudumisel palun julgelt ühendust võtta, et leida olukorrale koos sobivaim lahendus.

Õpetaja Heikki Lett

E-mail: lettheikki@gmail.com,
telefon: +372 555 95 486

Õppetasu 29 € kuus.