KONTAKT

Asume kesklinnas, Kalev Spa veekeskuse kõrval. Ühistransporti kasutades on võimalusi väga palju. Lähimad trammipeatused asuvad Mere puiesteel (nr. 1, 2) ja Pärnu maanteel (nr. 3, 4). Lähimad bussipeatused on Viru Keskuses ja selle lähiümbruses ning Pärnu maanteel Musumäe piirkonnas. Kõige lihtsam on meile tulla Viru tänavalt, liikudes Aia tänavat mööda edasi Rimi toidupoeni, on näha veekeskus ning enne seda, paremat kätt asub 4-korruseline roosa klassitsistlikus stiilis hoone – Kanutiaia Huvikool.

Aadress: Aia 12, 10111 Tallinn

Vaata suuremat kaarti

Maja on avatud õppetööks:
E-R 9:00 – 20:45
L 10:00 – 18:45
P 10.00 – 16.00

Tel.: 6440989 (üldine)
Valvelaud: 6444237

E-post:

Üldine
kanuti@kanuti.tln.edu.ee

Saima Reinap
sekretär-asjaajaja
tel. 6440989
saima@kanuti.tln.edu.ee

Svetlana Melehhova- Maasin
direktor
tel. 6448630, mob. 55988934
svetlana@kanuti.tln.edu.ee

Marina Uleksina
direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
tel. 6443969
marina@kanuti.tln.edu.ee

Andres Kask
arendusjuht
tel. 6443969
andres@kanuti.tln.edu.ee

Meelis Sekk
infojuht
tel. 6440989
meelis.sekk@kanuti.tln.edu.ee

Irina Moronova
õppe- ja finantsspetsialist
tel. 6440989
irina@kanuti.tln.edu.ee

Evelin Küüts
majandusjuhataja
tel. 6440989
evelin.kyyts@kanuti.tln.edu.ee

Urmas Nuutre
tehnik
tel. 6443969
urmas@kanuti.tln.edu.ee