ÕPETAJAD

Aita Vaher

Tallinna Inglise Kolledži ringid

55652522


Andres Kask

Teatristuudio Andres Kask

6444784, 5289631


Arnold Verte

Puutöö ja meisterdamine Arnold Verte

Tallinna Inglise Kolledži ringid

53455518


Eda Jürisoo

Kandle ja plokkflöödi õpe Piia Maasikas; Eda Jürisoo; Linda Kelder

53312499


Irina Moronova

Laste ja noorte äriõpe Irina Moronova (vene keeles)

6441229, 55631981


Irina Tomingas

Teatristuudio “Solaris” Irina Tomingas (vene keeles)

53454105


Ivar Sirp

Erivajadustega laste ja noorte muusikaring “Lootus” Tiina Soosalu; Ivar Sirp

5151646


Juri Jestin

Automudeliring Vjatsheslav Stepanov; Juri Jestin (vene keeles)

5097806


Yury Podorvanov

Akustilise kitarri õpe Yury Podorvanov (vene keeles)

5148354


Küllike Neeme

Inglise keelt kõnelevate maade kultuuri ring (Inglise keele ring “PICADILLY CLUB”) Küllike Neeme

55659082


Lea Pärna

Rõivaste õmblemise ja disaini stuudio Lea Pärna

6443969, 53478406


Liis Pokinen

Loov- ja kaasaegne tants Liis Pokinen

Tallinna Inglise Kolledži ringid

5297312


Linda Kelder (lapsehoolduspuhkusel)

Kandle ja plokkflöödi õpe Piia Maasikas; Eda Jürisoo; Linda Kelder


Ljudmila Solovjova

Beebi loovusring Ljudmila Solovjova (vene keeles)

5299052


Ljudmilla Konstantinova

Lilleseade (Floristika) Ljudmilla Konstantinova (vene keeles)

58050956


Mari-Ann Bruncrona

Klaveriõpe Mari-Ann Bruncrona

6444784


Marina Uleksina

Laste ja noorte äriõpe Irina Moronova (vene keeles)

6443969


Mart Rand

Kunstistuudio “Joonistama” Mart Rand

6444784 , 56904234


Martin Tamm

Akustilise kitarri õpe Martin Tamm

55621939


Meelis Sekk

Näitering Meelis Sekk

56601887


Natalia Kourgouz

Stuudio „Noored ja kodu” Valentina Shugailo (vene keeles)

55996558


Oksana Savtšuk

Mina ja maailm Oksana Savtšuk

53408506


Olga Bunder

Lasteteater „Väike Ooper” Olga Bunder; Edita Krilaviciene; Irina Moronova (vene keeles)

6442747, 56638293


Piia Maasikas

Kandle ja plokkflöödi õpe Piia Maasikas; Eda Jürisoo; Linda Kelder

6444784, 5182057


Pjotr Perelmuter

Videostuudio Pjotr Perelmuter (vene keeles)

6607164, 56250960


Rita Batšerikova

Mudilaste loovusstuudio Rita Batšerikova (vene keeles)

Ring “Mina ja keskkond” Rita Batšerikova

55984902


Roman Mihhailov

Tantsustuudio Hip-Hop New Style Roman Mihhailov

53091557


Siim Leppik

Akustilise kitarri õpe Siim Leppik

53465381


Siiri Nieländer

Lasteteater „Väike Ooper” Olga Bunder; Edita Krilaviciene; Irina Moronova (vene keeles)

58532040


Tamara Pekarskaja

Vokaaliring Tamara Pekarskaja; Olga Bunder

55634075


Tatjana Bželenko

Käsitöö ja õmblemine Veera Belova; Tatjana Bželenko (vene keeles)

6444784, 53819433


Tatjana Uleksina

Laste ja noorte äriõpe Irina Moronova (vene keeles)

56684927


Tiina Jantson

Modelli – ja tantsustuudio SIXTINA Tiina Jantson

56568923


Tiina Soosalu

Erivajadustega laste ja noorte muusikaring “Lootus” Tiina Soosalu; Ivar Sirp

6621924, 5216510


Triinu Jõhve

Jooga-akrobaatika Triinu Jõhve

Jooga-akrobaatika täiskasvanutele Triinu Jõhve

56477287


Valentina Šugailo

Stuudio „Noored ja kodu” Valentina Šugailo (vene keeles)

6444784, 55586220


Valeri Komendantov

Laste ja noorte äriõpe Irina Moronova (vene keeles)

6441229, 58059559


Valeri Timofeev

Laste ja noorte äriõpe Irina Moronova (vene keeles)

56481635


Veera Belova

Käsitöö ja õmblemine Veera Belova; Tatjana Bželenko (vene keeles)

6444784, 56949680


Veera Krasnikova

Peotantsuring “Kanutiaed” Veera Krasnikova (vene keeles)

5658390


Veera Kudrina

Näitering „Mängime teatrit” Veera Kudrina (vene keeles)

Klaveriõpe Veera Kudrina (vene keeles)

6444784, 58454217


Vjatšeslav Stepanov

Automudeliring Vjatšeslav Stepanov; Juri Jestin (vene keeles)

56690086