Modelli – ja tantsustuudio SIXTINA Tiina Jantson

NB! Esimene kokkusaamine 2017/2018 õppeaastal 4.  sept kell 16.00 ruumis nr 25.

SIXTINA TANTSU-JA MODELLISTUUDIO alustab oma 25. hooaega.
Nende paljude aastate jooksul on meie juures õppinud tuhandeid lapsi ja noori.Meie õppeprogrammi põhirõhk on asetatud nende igakülgsele füüsilisele ja esteetilisele harimisele, et kasvatada tõeliselt harmoonilist ja kaunist noort inimest, kes neid teadmisi ja oskusi kasutades oskab kogu elu enda eest hoolitseda ja alati julgelt esineda elulaval.

SIXTINA treeningud annavad eelkõige kauni rühi, hea tantsuoskuse ja tugeva füüsilise koormuse. Erinevate tantsustiilide oskust ja modellitöö teadmisi saavad meie õpilased näidata arvukatel esinemistel, võistlustel, festivalidel ja kontserditel. Paljud tänaseks meil jamaailmas kuulsust võitnud eestlasi on alustanud oma karjääri just SIXTINAst, nagu maailmakuulus modell Carmen Kass ja paljud teised Eesti missid ja modellid, moekunstnik Aldo Järvsoo, stilist Jana Hallas, poliitik Evelin Sepp jne.

Modelliteadmisi jagab noortele Tiina Jantson, kes ise on töötanud palju aastaid kunagises “Tallinna Moemajas” professionaalse modellina ja tänaseks välja õpetanud väga palju noori misse ja modelle, kes Eestile kuulsust toonud arvukatelt maailmalavadelt. Ta on lavastanud sadu moeetendusi, toonud lavale ülimenukaid laste tantsuetendusi, korraldanud arvukaid talendi –ja iludusvõistlusi nii Eestis kui ka Baltikumis. SIXTINA korraldatud võistluste võitjad esindavad meie riiki igal aastal arvukatel maailmavõistlustel. Tiina Jantson on Eesti Rahvuslikuks direktoriks väga paljudele Missivõistlustele maailmas ja tihtipeale ka Rahvusvahelise Ilu˛ürii liige. Kõigil, kellel huvi missivõistluste vastu, saavad Sixtinast kogu vajaliku väljaõppe.


Eghert Sören Nõmm

Meie noor treener Eghert-Sören Nõmm on olnud laval 5 aastasest peale. Ta võitis juba 2002.a.Maailma Meistrivõistlustel Lavakunstis Hollywoodis Junioride Maailmatšempioni tiitli.Tänaseks on tema kontol väga palju erinevaid tiitleid, võite, medaleid ja karikaid paljudelt võistlustelt erinevates maades. Nüüd jagab ta oma oskusi treenerina kõigile neile noortele, kes kogu südamest soovivad tantsima õppida. Eghert on esindanud Eestit Getter Jaani tantsijana Eurovisioonil, osalenud selle aasta menukaimas telesaates “Su nägu kõlab tuttavalt” tantsijana. Sellel sügisel osaleb ta ainsana kogu Baltikumist maailma suurimas tantsijate teleprojektis “So You Think You Can Dance” Ukraina versioonis “Tancujut Vsje”.

Teine noor treener Mareli Arusalu on aastaid juba õpetanud meie algajate rühma ning tänu temale on nii mõnigi noor neiu või noormees tänaseks õppinud tantsima juba professionaalsel tasemel. Meie noored tantsijad on oma andekusega võitnud suuri rahvusvahelisi võistlusi ja toonud Eestisse kõrgeid auhindu. Meie eliitgrupp “SirN” on mitmekordne IDO (International Dance Organization) Eesti Meister ja Balti riikide meister erinevates tantsukategooriates.


Sixtina õpilased koos Tiina Jantsoniga

Kui sul on rahuldamatu kirg tantsu ja ilumaailma vastu, siis Sixtina Tantsu- ja Modellistuudio on just õige koht selliselele noorele, kes tahab kohtuda erinevate tantsugurudega ning nende juhendamisel endast kõik rõõmud ja mured välja tantsida.Meie Tantsustuudios õpetatakse järgmisi tantsustiile: Showtants, Hip Hop, Jazz-Funk, House, Contemporary, NewStyle, Dance Hall, Vogue jne.

VÕTAME VASTU ÕPILASI JÄRGMISTESSE RÜHMADESSE:

MODELLISTUUDIO: 7-12 ja 13-19
( kõndimisõpetus, poseerimine laval ja fotodel, meigiõpetus, soenguõpetus, käitumisõpetus, moeetendused, stiiliõpetus)

TANTSUSTUUDIO:
ALGAJAD 7-12 , EDASIJÕUDNUD 7-12
ALGAJAD 13-19, EDASIJÕUDNUD 13- 19
NOORMEESTE GRUPP 7-12 ja 13-19

Õppetasu on 20 € kuus (4 tundi nädalas) ja 22 € kuus (6 tundi nädalas).

Juhendaja Tiina Jantson
telefon: 56568923
e-post: sixtina2001@yahoo.com

“Sixtina” stuudio showgrupp “Sir N”

Registreeru huviringi