Tallinna erivajadustega laste- ja noorte XIV lauluvõistlus „Laulurõõm“.

AEG: 12. mai 2017 kell 10.30
KOHT: Tallinna Kanutiaia Huvikool, Aia tn 12

Kokkuvõte.

Tallinna erivajadustega laste- ja noorte lauluvõistlus „Laulurõõm“ toimus juba neljateistkümnendat korda. Eestvedajateks on olnud kõik need aastad õpetajad Tiina Soosalu ja Ivar Sirp, kes juhendavad ka huvikooli erivajadustega õpilaste muusikaringi „Lootus“. Üritust toetasid Tallinna Haridusamet, Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Punase Risti Tallinna Selts, Tallinna Kanutiaia Huvikool.

Žüriisse kuulusid: Elle Allkivi, Triinu Kaldas, Irina Tomingas, Erich Krieger. Žürii tööd juhtis Tiina Mägi.

Tunnustava diplomi said kõik osavõtjad.

„Laulurõõmu“  üldvõitja 2017. aastal on Mare Parkala ja tema õpilased (Tallinna Tondi põhikooli abikool).

Võitjad vanuserühmade kaupa:

Koolieelikute vanuserühmas võitjat ei selgitatud. Kõik pisikesed osalised said kingitused Eesti Punase Risti Tallinna Seltsilt ja Tallinna Kanutiaia Huvikoolilt.

Algklassiõpilaste  vanuserühm:

I koht             Martin Trees (õp. Aime Kaarlep, Tallinna 32. Keskkool)

II koht            Ivanka Shoshana Pärn (õp. Urve Pihlak, Tallinna Tondi Põhikool)

III koht         Šhatyy Gleb (õp. Ludmila Solovjova, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

Keskastme õpilaste  vanuserühm:

I koht             Kätlin Raudsik (õp. Mare Parkala, Tallinna Tondi põhikooli abikool)

II koht            Markkus Mänd (õp. Mare Parkala, Tallinna Tondi põhikooli abikool)

III koht          Janette Karoli Roonurm (õp. Mare Parkala, Tallinna Tondi põhikooli abikool)

Vanem  vanuserühm:

I koht             Helena Veltson (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

II koht            Maili Toomar (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

III koht          Mihkel Murru (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

Eripreemiad

• Janno Müütnik – artistlikkuse eest (Tallinna Kanutiaia Huvikool)
  • Adriana Kalme – vapruse eest (Tallinna Kanutiaia Huvikool)

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi eripreemiad

• Šhatyy Gleb – enesekindluse eest (Tallinna Kanutiaia Huvikool/Tallinna Kadaka Põhikool)
  • Martin Mässo – julge pealehakkamise eest (Tallinna Tondi Põhikool)
  • Helena Veltson – hea lauluvaliku eest (Tallinna Kanutiaia Huvikool)
  • Torni Liiv – eakohase laulu eest (Tallinna Tondi põhikooli abikool)

Täname kõiki osavõtjaid, toetajaid ja abilisi. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Lauluvõistluse jätkuna toimub Vanalinna Päevade raames 1. juunil 2017 kell 16.00 erivajadustega laste laulukontsert Kodulinna Majas, mille korraldab lauluvõistluse „Laulurõõm“ patroon Tiina Mägi koostöös õpetajatega.