Suvine laager ootab osalejaid

Jätkub registreerumine Kanutiaia Huvikooli suvisesse laagrisse Karepal.

• Suvine laager tervistavate – arendavate harrastustega (teater, liikumine, kunst, muusika) lastele- ja noortele 11. – 17.08.2018 Karepal. Registreeru Karepa suvelaagrisse SIIN

NB! Laagris osalejad ei pea tingimata olema huvikooli ringide õpilased, laager on avatud kõigile huvilistele. 🙂
Kohtumiseni!
Vaata eelmisel aastal laagriliste poolt loodud Karepa suvelaagri reklaamvideoid.

Karepa klipp IV

Tere, head sõbrad! Ja nüüd avaldame meie Karepa laagri neljanda klipi, autoriteks meeskond "Morsad". Laagrisse on jäänud veel viimased vabad kohad – lisainfo www.kanuti.tln.edu.ee Mõnusat suve jätku ja kohtumiseni!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Reede, 20. juuli 2018

Karepa klipp III

Head sõbrad! On aeg avaldada 2017. aasta suvel valminud meeskonna "Peavalutabletid" klipp. Laagrikohad 2018 aastaks on viimastel nädalatel jõudsasti vähenema hakanud. Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 28. mai 2018

Karepa klipp II

Head sõbrad, Karepa laager 2018 kutsub! Järgmine klipp eelmise aasta laagrist meeskonnalt "Näksitrallid". Peagi uus üllatus!

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Esmaspäev, 7. mai 2018

Posted by Tallinna Kanutiaia Huvikool on Teisipäev, 17. aprill 2018