Laulurõõm 2018

Tallinna erivajadustega laste- ja noorte XV lauluvõistlus „Laulurõõm“.

Tallinna erivajadustega laste- ja noorte lauluvõistlus „Laulurõõm“ toimus 11. mail 2018 juba viieteistkümnendat korda. Eestvedajateks on olnud kõik need aastad õpetajad Tiina Soosalu ja Ivar Sirp, kes juhendavad ka huvikooli erivajadustega õpilaste muusikaringi „Lootus“. Üritust toetasid Tallinna Haridusamet, Eesti Punase Risti Tallinna Selts, Tallinna Kanutiaia Huvikool.

Žüriisse kuulusid: Elle Allkivi, Merike Nurk, Kelly Rohumets, Marina Uleksina. Žürii tööd juhtis Tiina Mägi.

Tunnustava diplomi said kõik osavõtjad.

„Laulurõõmu“  üldvõitja 2018. aastal on Janno Müütnik
(Tallinna Kanutiaia Huvikool, õpetaja Ivar Sirp).

Lisaks otsustas žürii anda pea eripreemia Tallinna Tondi Põhikooli abikooli ansamblile (õpetaja Mare Parkala)

Võitjad vanuserühmade kaupa:

Koolieelikute vanuserühmas võitjat ei selgitatud. Kõik pisikesed osalised said kingitused Eesti Punase Risti Tallinna Seltsilt ja Tallinna Kanutiaia Huvikoolilt.

Algklassiõpilaste vanuserühm:

I koht             Ivanka Shoshana Pärn (õp. Urve Pihlak, Tallinna Tondi Põhikool)

II koht            Harri Skrickas, Irma Karashk, Gleb Shatyy, Sander Grinevits
(õp. Ljudmila Solovjova, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

III koht         Aleksandr Kuznetsov, Erik Tagirov, Evelina Tartonskih
(õp. Inna Myuyur, Tallinna Kadaka Põhikool)

Keskastme õpilaste  vanuserühm:

I koht             Sofija Podcornaja (õp. Tamara Pekarskaja, Mustamäe Laste Loomingu Maja)

II koht            Martin Mässo (õp. Urve Pihlak, Tallinna Tondi Põhikool)

III koht          Tiia Sala (õp. Mare Parkala, Tallinna Tondi Põhikool, abikool)

Vanem  vanuserühm:

I koht             Maili Toomar (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

II koht            Mihkel Murru (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

III koht          Sirli Paomees, Allan Karu (õp. Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi eripreemiad:

Koolieelikute vanuserühmas:

• Keira Lagerest ja Kristofer Jurjev (õp. Heli Haljas, Tallinna Kannikese Lasteaed)

Keskastme vanuserühmas:

• Tallinna Kadaka Põhikooli plokkflööditrupile, õpilased Jelena Kornejeva, Nelli Kerge
    (õpetaja Inna Myuyur)
  • Moona Alanurm (õpetaja Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)
  • Karel Salu (õpetaja Mare Parkala, Tallinna Tondi Põhikool, abikool)

Vanem vanuserühm:

• Kaur Randrüüt (õpetaja Ivar Sirp, Tallinna Kanutiaia Huvikool)

Eripreemia:

• Tallinna Tondi Põhikooli abikooli ansamblile (õpetaja Mare Parkala)

Täname kõiki osavõtjaid, toetajaid ja abilisi. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Lauluvõistluse jätkuna toimub Vanalinna Päevade raames 1. juunil 2018 kell 16.00 erivajadustega laste laulukontsert Kodulinna Majas, mille korraldab lauluvõistluse „Laulurõõm“ patroon Tiina Mägi koostöös õpetajatega.